Magda Gessler pokazała zdjęcie z drugiej ciąży. Leży na łące z synem. Fotografia została zrobiona chwilę przed tragedią

Magda Gessler opublikowała archiwalne zdjęcie, na którym jest w ciąży. Fotografia jest piękna, jednak kryje się za nią smutna historia.

Już niedługo na rynku wydawniczym zadebiutuje biografia Magdy Gessler. Restauratorka promuje nadchodzącą książkę w mediach społecznościowych, co jakiś czas publikując jej fragmenty lub zamieszczając archiwalne zdjęcia, które się w niej znalazły. Tak było i tym razem, gdy pokazała ujęcie z czasów drugiej ciąży.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Magda Gessler pokazała zdjęcie z drugiej ciąży. Straciła córkę po dwóch tygodniach

Magda Gessler opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak w zaawansowanej ciąży leży u boku syna Tadeusza na łące.

Druga ciąża, z Anną Wandą. Portugalia, na łąkach razem z Tadeuszem - napisała pod zdjęciem.

Nie każdy może wiedzieć, że Magda Gessler po tym, jak urodziła Tadeusza, spodziewała się córki, której nadała imię Anna Wanda. Dziewczynka urodziła się dwa miesiące przed terminem i niestety zmarła po dwóch tygodniach życia. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" opowiedziała o tym tragicznym przeżyciu we wpisie na Facebooku.

Ciążę prowadził postępowy ginekolog. Na początku szóstego miesiąca z powodu dodatkowych skurczy, będąc na zakupach, odeszły mi wody: przewieziono mnie do najlepszego szpitala. Zaczął się proces ratowania dziewczynki: kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie krwi i śmierć. Życie dziecka podtrzymywano tygodniami. Codziennie czułam, jak się ruszała, jak się tuliła we mnie. Umierałam ze strachu. Myślałam, że osierocę rocznego Tadeusza! - pisała.

Magda Gessler, Anna MuchaMagda Gessler chce pracować z Anną Muchą. "Może nam się uda. To nasze marzenie"

Magda Gessler wspominała również, że bała się o własne życie. Wówczas w Hiszpanii ratowało się życie dziecka, a nie matki.

W Hiszpanii w owym czasie zawsze ratowało się życie dziecka, a nie matki. To chrześcijański priorytet! Ania chciała wyjść na świat, nie można było zatrzymać dłużej skurczy... Kiedy się urodziła, krzyknęła. Moja nadzieja odżyła, ale szpital nie był przygotowany na poród wcześniaków: miała niewykształcone płuca... - dodała.

Wiedzieliście, że Magda Gessler ma za sobą tak trudne chwile?

Tadeusz Muller, Magda GesslerSyn Magdy Gessler otwiera biznes. Farma na Podlasiu kluczem do sukcesu

ZOBACZ TEŻ: Tu Magda Gessler nie pomogła. "Kuchenne rewolucje" nic nie dały - skończyło się pozwem, zamknięciem lub... kolejną rewolucją

Więcej o: