Tomasz Wolny nie może pogodzić się ze śmiercią znajomej z "Pytania na śniadanie". "Już nigdy się tu nie spotkamy"

Tomasz Wolny opublikował poruszający wpis o Kasi, która zmarła na COVID-19. Prezenter "Pytania na śniadanie" wciąż jest w szoku.

Ekipa "Pytania na śniadanie" jest w żałobie po śmierci Kasi, która pracowała w garderobie i odpowiadała za stroje pracowników śniadaniówki. Kobieta zmarła na COVID-19, o czym jako pierwszy poinformował Tomasz Kammel. Teraz Kasię wspomina Tomasz Wolny.

Tomasz KammelTomasz Kammel się zaszczepił. Wspomniał o pracownicy "PnŚ", która zmarła na COVID

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Tomasz Wolny nie może pogodzić się ze śmiercią znajomej

Prezenter "Pytania na śniadanie" opublikował na Instagramie materiał z programu, w którym pracownicy wspominali Kasię. Dodał także poruszający wpis, w którym dał wyraz swojemu smutkowi. Tomasz Wolny wciąż nie może uwierzyć, że Kasia nie żyje.

Nie wierzę, bo po prostu nie sposób uwierzyć w to, że wchodzisz do naszej garderoby, w której witała cię Kasia... i już nigdy się tu nie spotkamy, nigdy nie zobaczymy... Kiedy wpadasz do @pytanienasniadanie o świcie, to niezależnie od pory roku zawsze jesteś zmarznięty i mocno przetrącony przez tę porę dnia, ale tu witała cię Kasia tym radosnym: "Dzień dobry, kochany" i od razu robiło się ciepło, przytulanie, tak rodzinnie... - napisał.

Piotr Gąsowski, Anna GłogowskaGłogowska i Gąsowski bronią córki. Zarzucono jej, że wybija się dzięki rodzicom

Tomasz Wolny dodał również, że czas przeszły z trudem przechodzi mu przez gardło. Napisał, że Kasia "była uosobieniem ciepła, serdeczności i wiecznej pogody". Wszyscy mogli liczyć na jej pomoc i opiekuńczość.

I nagle te kilka kroków z garderoby do studia stało się tak trudne, bo Kasi z nami nie ma... choć tak bardzo walczyła, żeby być. Widocznie w tej niebiańskiej garderobie potrzebny był kolejny anioł. I choć z całego serca w to wierzymy i o to się modlimy, to łącząc się w bólu z jej wspaniałą rodziną, po ludzku serce pęka i bardzo, nasza Kasiu, będzie nam ciebie brakować... - dodał na koniec.

Nagranie, które towarzyszy wpisowi, również porusza. Widzimy na nim kadry z udziałem Kasi. Zobaczcie:

 
Więcej o: