Jennifer Lopez ostatecznie zerwała Aleksem Rodriguezem? Fani mają teorię. Zdradził ją jeden szczegół z ostatnich zdjęć

Nie gasną plotki o rozstaniu Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Piosenkarka dodała nowe zdjęcia, na których fani dopatrzyli się pewnego szczegółu.

Związek Jennifer Lopez i Aleksa Rodrigueza przechodził w ostatnim czasie wzloty i upadki. Od kilku tygodni nie gasną plotki o rozstaniu pary. Gwiazda od jakiegoś czasu nie dodaje już zdjęć ze sportowcem. Zamiast tego diwa chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych własne fotografie. Obecnie przebywa na Dominikanie, gdzie pracuje nad swoim filmem. Na Instagramie zamieściła zdjęcia spoza planu, z dopiskiem o pracującym weekendzie. J.Lo siedzi na schodach w białym topie i kremowych, dresowych spodniach. Mimo dużej ilości biżuterii na jej dłoniach, fani dostrzegli brak pierścionka zaręczynowego.

Zobacz wideo Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze 2021 roku

Jennifer Lopez zdradziła sekret o rozstaniu?

Brak pierścionka na palcu gwiazdy wzbudził niepokój wśród obserwatorów. Wśród licznych komentarzy nie zabrakło pytań o związek z Rodriguezem.

Królowo, co się stało? Nie jesteście już razem?
Dlaczego nie masz pierścionka zaręczynowego?
Nie mogę uwierzyć, że moja ulubiona para się rozstała - pisali fani na profilu Jennifer Lopez.
 

Piosenkarka nie odniosła się do obaw swoich obserwatorów. Ani ona, ani Alex Rodriguez do tej pory nie skomentowali także wieści o ich rzekomym rozstaniu. Wiadomo, że jakiś czas temu para miała wziąć udział w terapii. Z kolei ich ślub był już kilka razy przekładany. Para miała się pobrać w 2020 roku, jednak pandemia uniemożliwiła wyprawienie hucznej imprezy. Narzeczeni odłożyli ceremonię, jak się wydaje, na bliżej nieokreślony czas. Żadna ze stron nie zabrała głosu w sprawie ślubu. Nowe zdjęcia Jennifer Lopez mogą jednak świadczyć o poważnym kryzysie w związku lub nawet zerwaniu zaręczyn.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.