Dorota Szelągowska w końcu pokazała kuchnię. Piękne zestawienie kolorystyczne. Indyjski kredens robi robotę

Dorota Szelągowska wrzuciła na Instagram zdjęcie ze swojej kuchni. Jest przepiękna.

Dorota Szelągowska od lat remontuje domu Polaków. Jej ekipa inspiruje i dzieli się świetnymi patentami na urządzanie przytulnych, stylowych, a jednocześnie praktycznych wnętrz. Gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę, że internauci i jej fani są zainteresowani, jak sama mieszka. Od czasu do czasu opublikuje zdjęcia swojego lokum. Właśnie zaprezentowała kuchnię. Naprawdę nam się podoba!

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Dorota Szelągowska w końcu pokazała kuchnię. Piękne zestawienie kolorystyczne

Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcie kuchni. Jest ona całkiem spora i w ciągu dnia musi być w niej bardzo jasno - w tle widać balkonowe okna, obok których ustawiony jest stół z pięknie wykończonymi krzesłami. Po lewej stronie widzimy drewniany kredens, a po prawej stronie wnętrze zabudowane jest czarnymi szafkami.

Chcieliście zobaczyć kuchnię - napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani dopytywali o każdy mebel, a Dorota spieszyła z pomocą. Okazuje się, że regał z półkami na szkło to indyjski produkt z litego drewna. Robi wrażenie?

Gwiazda dała jakiś czas temu do zrozumienia, że nie jest w stanie mieszkać w jednym miejscu przez dłużej niż półtora roku. Stale zmienia mieszkania, urządzając je od początku.

Przeprowadzałam się dwadzieścia cztery albo dwadzieścia pięć razy. Mam prawie czterdzieści lat, więc wychodzi mniej więcej po dwa lata życia w jednym miejscu. Dla mnie to nic niesamowitego. Powiedziałabym, że to taki klasyk. Co jakiś czas muszę albo zrobić generalny remont, albo się przeprowadzić, bo mnie nosi - wyznała w rozmowie z Plejadą.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.