Anna Starmach już niedługo urodzi drugie dziecko. Zdradziła płeć dziecka. Spełniło się marzenie jej męża. "Snuł wizje"

Anna Starmach tuż przed drugim porodem udzieliła wywiadu jednemu z magazynów. Gwiazda "Masterchefa" opowiedziała o ciąży, a także zdradziła płeć wyczekiwanego dziecka.

Anna Starmach w listopadzie 2018 roku urodziła córkę Jagnę. Jurorka "Masterchefa" świetnie odnajduje się w roli mamy, a swoje macierzyństwo chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Kilka miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. W rozmowie z magazynem "VIVA!" opowiedziała nieco o ciąży, a także zdradziła płeć dziecka.

Anna StarmachAnna Starmach pokazała ciążowe krągłości. Fani są pod wrażeniem: Cudna! Piękna! Promieniejesz!

Anna Starmach zdradziła płeć drugiego dziecka

Anna Starmach sama ma dwie siostry, więc od początku chciała, aby jej córka Jagna miała rodzeństwo. Gdy dowiedziała się, że spodziewa się drugiego dziecka, nie mogła powstrzymać łez.

Rozpłakałam się, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bo bardzo chcieliśmy, żeby Jagienka miała rodzeństwo. Ja mam dwie siostry, Piotr ma siostrę, zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę - mówiła wzruszona.

CleoCleo w rozpuszczonych włosach to "absolutny hit". Czemu więc wybiera kucyka?

Gwiazda "Masterchefa" przy okazji zdradziła płeć drugiego dziecka. Jagna będzie miała brata.

Synek. Jest pani pierwszą osobą spoza rodziny, której to zdradzam. I mówię to z uśmiechem. Ale tak samo cieszyłabym się, gdyby była druga córka. Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz - dodała.

Mąż Anny Starmach - Piotr Kusek obstawiał, że będzie miał drugą córkę. Wiadomość o synu bardzo go zaskoczyła i ucieszyła zarazem.

Dopóki nie znaliśmy płci dziecka, opowiadał, że to będzie córka, snuł wizje, jak będą dogadywać się z Jagną. Ale spełniło się jego marzenie - wspomniała Starmach.

Poród Anny Starmach zbliża się wielkimi krokami. Nam pozostaje jedynie czekać na ogłoszenie dobrej nowiny.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk publikuje kolejne odważne zdjęcie. Tym razem córka Przybylskiej chwali się zdjęciem w koronkowej bieliźnie

Więcej o: