Tiktoker ujawnił dziwny tik Jennifer Aniston w "Przyjaciołach". "Jeśli jesteś fanem, to zrujnuje Ci życie"

Użytkownik Tik Toka opublikował nagranie, w którym ujawnił nieco dziwny tik serialowej Rachel. Fani już nigdy nie wyrzucą tego z głowy.

Mimo że ostatni odcinek "Przyjaciół" został wyemitowany w 2004 roku, to po wielu latach wciąż jest chętnie oglądany przez widzów na całym świecie. Bardzo często wracają do charakterystycznych bohaterów, którzy zdobyli ich serca. Teraz okazało się, że nawet po obejrzeniu dziesięciu sezonów (i powtarzania ich w kółko), wciąż mogą nas zaskoczyć. Pewien tiktoker zwrócił uwagę na tik serialowej Rachel, który powtarza się aż za często.

Zobacz wideo Aniston gra teraz w "The Morning Show"

Tiktoker ujawnił dziwny tik Jennifer Aniston w "Przyjaciołach". "Jeśli jesteś fanem, to zrujnuje Ci życie"

Użytkownik Tik Toka o pseudonimie "cts.trphe" opublikował wideo, w którym przestrzegł fanów serialu. Zachęcająco oznajmił, że wielbiciele produkcji nie powinni oglądać tego nagrania.

To, co powiem, zrujnuje ci życie, zwłaszcza jeśli jesteś wielkim fanem serialu "Przyjaciele". Jeśli jesteś wielkim fanem, błagam cię, przewiń, bo mam zamiar zrujnować ci życie - grzmiał.

Internauta zwrócił uwagę na charakterystyczne chrząkanie granej przez Aniston bohaterki. Serialowa Rachel niemal przed każdym wypowiedzianym zdaniem to robi. 

Jennifer Aniston ma ten rodzaj tiku, który robi na początku każdego zdania. Jest bardzo specyficzny i bardzo trudno go nie zauważyć, gdy już go zauważysz.

W internecie niemal od razu wybuchła dyskusja na ten temat. Część fanów była zszokowana, ponieważ wcześniej nie zdawała sobie z tego tiku sprawy, a część broniła aktorki i twierdziła, że to tylko część kreacji rozpieszczonej Rachel. 

Ona... gra. Robi to, gdy postać czuje się niezręcznie.
 

Nagranie ze sklejką różnych scen, na których Rachel chrząka, obejrzycie TUTAJ. Zauważyliście wcześniej ten dziwny tik?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.