"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi szczerze o kontrowersjach wokół drugiego sezonu i Kamila: Tego nie dało się uniknąć [PLOTEK EXCLUSIVE]

Premiera trzeciego sezonu programu "Hotel Paradise" już 22 lutego na antenie TVN 7. Klaudia El Dursi w rozmowie z Plotkiem skomentowała kontrowersje wokół poprzednich odsłon formatu. Odniosła się między innymi do sprawy Kamila.

Już niedługo widzowie TVN 7 będą mogli przenieść się razem z Klaudią El Dursi i uczestnikami trzeciej edycji programu "Hotel Paradise" na rajskie plaże egzotycznego Zanzibaru. 22 lutego poznamy śmiałków, którzy zawalczą o miłość i pieniądze pod okiem kamer. W związku ze zbliżającą się premierą, porozmawialiśmy z Klaudią El Dursi. Prowadząca odniosła się między innymi do kontrowersji z poprzedniego sezonu. 

CZYTAJ TEŻ: "Hotel Paradise 2". W programie nie tylko przemoc werbalna. Kamil zaatakował Łukasza fizycznie. Widzowie zbulwersowani

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi komentuje zachowanie Kamila 

Dość nieoczekiwanie "Hotel Paradise" stał się jednym z najchętniej oglądanych reality shows w Polsce. Losy pięknych, młodych ludzi z zapartym tchem każdego wieczora śledziły setki tysięcy telewidzów, a ich poczynania komentowali równie zaangażowani w ich losy internauci. 

Zobacz wideo Czy jest coś, czego Kamil żałuje w związku z udziałem w "Hotel Paradise"?

Szczególne zainteresowanie w poprzedniej, drugiej edycji programu, budziła dość kontrowersyjna postać Kamila. Właściciel agencji hostess oraz event menedżer nieźle namieszał podczas pobytu w hotelu. Niestety, niektóre z jego zagrywek były poniżej pasa. Wśród nich np. agresja słowna wobec jednej z uczestniczek - Magdy. O sytuację w hotelu zapytaliśmy Klaudię. Byliśmy ciekawi, jak produkcja zareagowała na oburzające zachowanie jednego z mieszkańców hotelu i czy jej zdaniem - tej sytuacji można było uniknąć:

Za każdym razem uczulamy, aby się szanować i nie dopuszczać się jakiejkolwiek agresji, czy to słownej, czy cielesnej. Za każdym razem są rozmowy. Nie możemy jednak nikomu niczego zakazać, czy mówić, jak ma się w danym momencie zachowywać. Te reakcje, mimo że są spontaniczne, nie są nam obojętne. Kiedy Kamil dopuszczał się niestosownych zachowań, one były konfrontowane z nami. Były to długie rozmowy, ale na to, co on zrobi, kiedy się odwróci do nas plecami, absolutnie nie mieliśmy wpływu. To była specyficzna edycja. Tego nie dało się uniknąć. Taki charakter, taki temperament. Rozmowy nie przyniosły zbyt wielu efektów - mówi w rozmowie z nami Klaudia El Dursi.

Piękna prowadząca podkreśla również, że uczestnicy tej edycji mają "doroślejsze" podejście do konfliktów i szybko znajdują rozwiązania w napiętych sytuacjach. 

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Miała być lekka rozrywka, a oglądamy poniżanie ludzi. Mnie przestaje to już bawić

Zapowiada się wyborna zabawa. Będziecie to oglądać? 

Więcej o: