Małgorzata Rozenek pochwaliła się wizytą osobistej fryzjerki. "Mam dość nudnego koczka". Potem relaksowała się na leżaku z nową fryzurą

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną przebywa obecnie w Meksyku. Nie oznacza to jednak, że nie ma żadnych obowiązków zawodowych. Wręcz przeciwnie. Ostatnio musiała się do nich przygotować z pomocą osobistej stylistki fryzur.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wraz z dziećmi przebywają w Meksyku. Codziennie para raczy internautów kolejnymi zdjęciami i nagraniami z malowniczymi widokami w tle. Niektórzy fani nie kryją irytacji, przy okazji dogryzając Małgorzacie Rozenek. Ostatnio jednej z fanek nie spodobała się jej fryzura.

Super kostium, tylko ta fryzura codziennie nudna, mało kobieca - napisała internautka.

Najwyraźniej teraz Małgorzata Rozenek postanowiła zareagować na kąśliwy komentarz.

Rozenek, SiwiecMy siedzimy w domach, a gwiazdy wylatują na egzotyczne wakacje

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

Małgorzata Rozenek chwali się wizytą osobistej stylistki włosów

Gwiazda pochwaliła się na InstaStories nagraniem z wizyty Sylwii, która postanowiła zrobić jej nową fryzurę. W czasie rozmowy panie wyraźnie kpiły sobie z internautów. 

Sylwia przyjechała z odsieczą w związku z wakacyjną fryzurą Małgorzaty Rozenek - mówi osoba, która nagrywała Małgorzatę i Sylwię.

Michał Żebrowski , Aleksandra ŻebrowskaŻebrowski opublikował zdjęcie żony tuż po porodzie. Zaapelował także do rządzących

Mam dosyć tego nudnego, mało kobiecego koczka! - dodała Małgorzata, nawiązując do komentarza.
Drodzy fani, specjalnie dla Was przyleciałam, żeby nie było nudno i żeby Małgosia miała inną fryzurę. Koniecznie piszcie w komentarzach, czy wam się podoba, czy coś poprawić, czy w prawo włosek, czy w lewo włosek - mówiła Sylwia, żartując sobie z internautów.

Żarty żartami, ale okazało się, że Sylwia szykowała Małgorzacie Rozenek fryzurę specjalnie do nagrań. Gwiazda nie próżnuje na wakacjach i wzięła się za tworzenie wideo dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także połączyła się ze studiem "Dzień dobry TVN". Potem mogła pozwolić sobie na zasłużony relaks przy basenie, co oczywiście również zostało uwiecznione na InstaStories. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii!