Radosław Majdan wyszydzony przez internautkę: Dziadek Radek. Ustawił ją szybko. Chyba wziął lekcje u Małgorzaty

Radosław Majdan dodał zdjęcie na Instagramie, pod którym pojawił się mało przyjemny komentarz. Były bramkarz szybko zgasił hejterkę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od kilku lat tworzą jedno z bardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. W tym roku będą świętować piątą rocznicę, a rok temu powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko - syna Henryka. Oboje są bardzo aktywni na Instagramie, chętnie dzielą się z fanami tym, co u nich słychać. Przez to nierzadko spotykają się z negatywnymi komentarzami, niekiedy są wręcz obrażani.

Zobacz wideo Henryk to gwiazda Instagrama

Radosław Majdan odpisuje hejterce

Małgorzata Rozenek do perfekcji opanowała sztukę prowadzenia dialogu z krytykami i hejterami. Prezenterka nieraz już odpisywała im dosadnie, bez zbędnych uprzejmości. Tym razem w jej ślady poszedł Radosław Majdan. Były bramkarz dodał zdjęcie, na którym pochwalił się modną stylówką. Ma na sobie kaszkiet w kratę, czarny golf, dżinsy z podwiniętymi nogawkami oraz buty z wyższą cholewką.

#gangmajdana przywitał Nowy Rok - oznajmił.
 

Choć w większości pojawiły się pochwały, a internautom podoba się stylizacja Madjana, to jedna z użytkowniczek Instagrama się doczepiła:

Dziadek Radek - napisała.
Ty na pewno wiecznie będziesz młoda - zripostował.

Miłość, seks & pandemia"Miłość, seks & pandemia". Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu. Nie zabrakło Rozenek, Muchy i Zborowskiej

Jak już wspomnieliśmy, Majdanowie już nie raz musieli mierzyć się z negatywnymi komentarzami. Na początku grudnia dodała zdjęcie, na którym zabawiła się filtrami i uzyskała efekt rozmazanego tła. Jeden z użytkowników Instagrama uznał, że ujęcie nie jest "ani ładne, ani artystyczne. Nie wiadomo, co ma pokazać. Nieproporcjonalne" Żaden atak". Prezenterka odpisała i nie straciła przy tym klasy.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pokazała stylową łazienkę. Elegancja i minimalizm. Fani krytykują

Więcej o: