Przemek Kossakowski przypomniał swoje zdjęcie sprzed lat. Miał długie i falowane włosy. "Nie, to nie Zbyszko z Bogdańca"

Przemek Kossakowski miał kiedyś bardzo długie włosy. Jak wyglądał?

Przemek Kossakowski jest obecnie chyba największą gwiazdą stacji TTV. Na koncie ma kilka autorskich programów, w których to między innymi wcielał się w swoich nietuzinkowych bohaterów lub przybliżał widzom rytuały i wierzenia egzotycznych dla Europejczyków plemion. Przez te kilka lat sympatycy przyzwyczaili się już do wizerunku podróżnika. Ten przypomniał im jednak ostatnio, że jeszcze nie tak dawno temu wyglądał zupełnie inaczej.

Przemek Kossakowski na archiwalnym zdjęciu

Dziś jednym ze znaków rozpoznawczych Przemka Kossakowskiego jest jego wytatuowana klatka piersiowa oraz brzuch (ma również tatuaże na ramionach). Parę lat temu gwiazdor TTV wyróżniał się w tłumie nie dzięki swoim dziarom, a fryzurze. Ta znacznie różni się od krótko przyciętych włosów, które aktualnie nosi.

Na instagramowym profilu Kossakowskiego pojawiło się jego zdjęcie sprzed lat, na którym ma długie włosy oraz nieco inny niż dziś zarost.

 
Opublikowane w niniejszej publikacji zdjęcie jest zdjęciem z prywatnego archiwum autora, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny, ponadto jest bez związku z treścią publikacji, ponadto jest stare, nieostre i przedawnione - dopisał wyraźnie rozbawiony.

Internauci z humorem podeszli do archiwalnej fotki swojego ulubieńca.

Jak żona potrafi zmienić człowieka.
Nie, drodzy Państwo, to nie jest Zbyszko z Bogdańca.
Fryzura na "czeskiego hokeistę". Szanuję - piszą w komentarzach.

Poznalibyście takiego Przemka Kossakowskiego na ulicy? My chyba mielibyśmy lekki problem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.