Matylda Damięcka upamiętniła Hannę Stankównę. Jest niezadowolona z tego, jak pisze się o zmarłej aktorce. "Brak taktu"

Matylda Damięcka na Instagramie zamieściła grafikę swojego autorstwa. Poświeciła ją zmarłej aktorce - Hannie Stankównej.W rozmowie z internautami zdradziła, że nie podoba jej się to, jak pisze się w mediach o aktorce.

W środę media obiegła smutna informacja o śmierci Hanny Stankównej. Aktorka zmarła 14 grudnia, jednak do tej pory nie są znane dokładne przyczyny jej odejścia. Hanna Stankówna była znana z wielu ról teatralnych, jak również telewizyjnych i filmowych. Zagrała w kultowej "Seksmisji", "Trędowatej", czy "Pannie z mokrą głową", jednak również angażowała się w seriale telewizyjne. Co poniektórzy, mówiąc o jej śmierci, przypominają głównie jej rolę w serialu "Na Wspólnej", co nie spodobało się Matyldzie Damięckiej.

Matylda Damięcka, Piotr MachalicaPiotr Machalica nie żyje. Matylda Damięcka żegna go piękną grafiką. "Byłeś taki fajny"

Matylda Damięcka uczciła śmierć Hanny Stankównej

Matylda Damięcka na swoim koncie na Instagramie przedstawia grafiki, które często dotyczą również spraw, które dzieją się w naszym kraju. Tym razem jednak pokazała rysunek, przedstawiający zmarłą kilka dni temu aktorkę Hannę Stankówną. W ten sposób autorka upamiętniła ją.

 

W komentarzach jedna z internautek wyraziła swoje niezadowolenie z tego, że po śmierci w wielu mediach Hanna Stankówna jest przedstawiana głównie jako aktorka znana z serialu "Na Wspólnej".

Jak poczytałam, że jest znana z "Na Wspólnej" to zamarłam. Czy ja jestem już tak stara, że znam aktorkę z innych, bardziej ambitnych dzieł? - spytała jedna z internautek.

Katarzyna NosowskaKatarzyna Nosowska w pierwszym takim mocnym wyznaniu

Matylda Damięcka szybko jej odpowiedziała. Również nie omieszkała wyrazić swojego oburzenia.

Nie, jest to absolutny brak taktu i badziewiarstwo redakcji. Nawet w takich przypadkach obowiązującą walutą jest szybkość, nie jakość - wtórowała jej Damięcka.

Hanna Stankówna zostanie pochowana 23 grudnia na warszawskich Powązkach.

Zobacz wideo Serial "Ranczo" na Netflixie! Inne nowości na grudzień 202
Więcej o: