Michał Wiśniewski wrzucił intymne nagranie. Widać, jak jego syn kopie brzuch mamy od wewnątrz. "Skoczny po tacie"

Michał Wiśniewski postanowił uraczyć fanów intymnym momentem ze swojego życia. Wrzucił nagranie, na którym widać, jak jego jeszcze nienarodzony syn kopie brzuch mamy od wewnątrz.

Michał Wiśniewski i jego piąta żona spodziewają się narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Jakiś czas temu muzyk ujawnił już, że będzie miał syna, któremu nada imię Falco Amadeus. Teraz artysta postanowił pokazać intymny moment ze swojego prywatnego życia i wrzucił na Instagram nagranie, na którym widać, jak jego syn kopie mamę od wewnątrz.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski pokazał nagranie z USG. Wyjawił płeć i imię piątego dziecka

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski pokazał intymne nagranie

Wokalista nie byłby sobą, gdyby nie wpuszczał internautów do swojego prywatnego życia. W końcu to on jako pierwszy w Polsce zainstalował kamery w swoim domu i pozwolił podglądać telewidzom jego codzienność. Tym razem możemy zobaczyć, jak jego piąte dziecko kopie mamę od wewnątrz.

Najpie?kniej z #falco i @wisniewska_pola. Muzyka: @falco.official - napisał Michał Wiśniewski.

Krótkie i zapętlone nagranie opatrzył też hashtagami, w których nie ukrywa swojej radości: szczęście, czekamy, syn, rodzina, miłość, love, family, baby i happy time - dodał.

 

Wielu fanów doceniło ten intymny widok i zachwycało się nagraniem.

Od razu wiadomo, że to synek muzyka.
Cudne momenty.
Skoczny po tacie.
Ale to jest urocze - pisali internauci w komentarzach.

Muzyk do tej pory doczekał się czwórki dzieci. Ze związku z Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma dwójkę: 18-letniego Xaviera oraz 17-letnią Fabienne. Później Michał Wiśniewski związał się z kolejną wokalistką Ich Troje, Anną Świątczak. To małżeństwo nie przetrwało próby czasu, ale para doczekała się dwóch córek: 13-letniej Etiennette i 12-letniej Vivienne. W jednym z wywiadów celebryta mówił, że Pola jest mamą dla czwórki dzieci z poprzednich związków.