Kasia Struss w końcu pokazała córeczkę. Dwulatka wzięła udział w kampanii reklamowej znanej marki. "Mini Kasia skradła show"

Kasia Struss rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem w wieku 16 lat. Jej córka Alice już jako dwulatka miała okazję stanąć przed obiektywem i wziąć udział w profesjonalnej kampanii reklamowej.

Pomimo pokaźnego dorobku zawodowego Kasia Struss unika mediów i stroni od celebryckiego stylu życia. Modelka mogłaby w pełni korzystać z popularności, którą zapewniły jej angaże w międzynarodowych projektach dla topowych marek premium. Polka znalazła się nawet w 2011 roku na 16. pozycji na liście największych gwiazd światowych wybiegów, a kilka miesięcy wcześniej uplasowała się na zaszczytnym miejscu w rankingu Top 20 Modelek Dekady Vogue. Kasia ceni sobie prywatność i nie publikuje w sieci zdjęć członków rodziny. Dotąd nie pokazywała również wizerunku dwuletniej córki. Tym razem zrobiła wyjątek, bowiem razem z małą Alice wzięła udział w kampanii reklamowej marki Mango. Dziewczynka zachwyciła internautów.

Córka Kasi Struss zostanie modelką?

Często zastanawiamy się, czy dzieci gwiazd pójdą w ślady rodziców i będą chciały zyskać popularność. Dwuletnia Alice ma jeszcze czas na podjęcie takiej decyzji, jednak mama już stwarza jej idealne warunki do tego, by zagnieździła się w branży mody. Kasia Struss pokazała na Instagramie efekty profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której wzięła udział razem z córką. 

Kasia StrussKasia Struss Instagram/ @kasiastruss

Mango ze specjalnym gościem - podpisała pod opublikowanym postem, chwaląc się efektami kampanii reklamowej popularnej marki odzieżowej.

Na udostępnionych przez modelkę fotografiach widać, że mała Alice czuła się przed obiektywem jak ryba w wodzie. Internauci docenili naturalność dwulatki. 

Mini Kasia skradła show!
Jestem Twoją fanką. Jesteś jedną z najpiękniejszych modelek na świecie, a mała Alice jest równie urocza. Bądźcie zdrowe i szczęśliwe.
Kupię wszystko, co Alice będzie sprzedawać - żartują fani modelki.

Myślicie, że córka Kasi będzie w przyszłości podbijać światowe wybiegi, tak jak mama?

Zobacz wideo Anja Rubik na jednej imprezie z Miley Cyrus!
Więcej o: