Zaokrąglona Kelly Osbourne to przeszłość. Schudła 40 kilogramów, a na zdjęciach od paparazzi trudno ją poznać

Kelly Osbourne postanowiła raz jeszcze zawalczyć o szczupłą sylwetkę. Efekt zaskoczył chyba nawet ją samą.

Dorastanie w show-biznesie nigdy nie jest łatwe. Zwłaszcza jeśli twoim ojcem jest kontrowersyjny Ozzy Osbourne, a losy prawie całej rodziny śledzą kamery reality-show. Właśnie takie dzieciństwo miała 35-letnia dziś córka lidera Black Sabbath, czyli Kelly Osbourne. Ostatnie o kobiecie zrobiło się głośno w kontekście jej spektakularnej metamorfozy.

Kelly Osbourne schudła 40 kilogramów!

Kelly Osbourne długo szukała swojego miejsca w show-biznesie. Do dziś trudno powiedzieć, czym tak naprawdę się zajmuje. Celebrytka ma na koncie dwie płyty, udział w "Tańcu z Gwiazdami", prowadzenie niezliczonej liczby programów, a nawet kilka ról aktorskich. Niestety media najczęściej donosiły nie o jej sukcesach zawodowych, a o prywatnych niepowodzeniach. Córka Ozzy'ego kilkukrotnie poddawała się odwykom. Imprezowy styl życia odbił się na jej zdrowiu. Jakiś czas temu zaczęła jednak regularne treningi, zmieniła dietę i... przeszła operację zmniejszenia żołądka. Efekt? 40 kilogramów mniej.

ZOBACZ: Kelly Osbourne przeszła spektakularną metamorfozę. Córka Ozzy'ego schudła aż 40 kilogramów. Jest nie do poznania

Od tamtej pory paparazzi tylko czekają na to, aby sfotografować wyraźnie szczuplejszą celebrytkę. Ostatnio "przyłapali" ją, kiedy to załatwiała sprawunki w Malibu. Kelly założyła czarny komplet z głębokim dekoltem. Taka kreacja jeszcze bardziej podkreśliła jej szczupłą sylwetkę.

Kelly OsbourneKelly Osbourne EN

Metamorfoza młodej Osbourne zachwyca. Należy jednak pamiętać o tym, że operacja zmniejszenia żołądka to poważny zabieg i nie każdy może się na niego zdecydować.

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły
Więcej o: