"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka zaskoczyła Wojtka urodzinową niespodzianką. "Takie poranki to ja lubię"

Wojtek Janik obchodzi urodziny. Ten ważny dla uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dzień umilił czuły gest Agnieszki. Bohaterka show zrobiła mężowi niespodziankę.

Mówi się, że najważniejsza jest wartość sentymentalna prezentu bądź urodzinowej niespodzianki. Przekonał się o tym Wojtek Janik, który może liczyć na kreatywność poznanej w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" ukochanej. Agnieszka Łyczakowska umiliła poranek męża drobnym gestem. Zaskoczony formą złożonych życzeń solenizant pochwalił się nimi w mediach społecznościowych. 

Wojtek ze "Ślubu..." chwali się niespodzianką od żony

Wojciech i Agnieszka, od momentu pojawienia się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", zaskarbili sobie sympatię widzów. Ma to swoje przełożenie na aktywność małżonków w mediach społecznościowych. Bohaterowie miłosnego show uzbierali na Instagramie łącznie 331 tysięcy obserwatorów. Internauci kilkukrotnie byli świadkami publicznych i pełnych romantyzmu wyznań pary. Szczególnie dzisiaj, w dzień urodzin Wojtka, nie obyło się bez wzruszających słów. 

Mąż Agnieszki opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać czekającą na niego z rana niespodziankę. Żona złożyła mu życzenia w dość niecodzienny sposób. Napisała kilka miłych słów... na lustrze

Takie poranki to ja lubię. Dziękuję, Kochanie, za życzenia - czytamy na profilu Janika. 

Wojtek i Aga 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Wojtek i Aga 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/ @wojciech_janik_official

Kocham Cię. Sto lat, kochanie. Miłego dzionka - widniał stworzony w łazience napis. 

Do szczerego wyznania bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dołączyła drobne malunki. Na lustrze nie zabrakło rysunku w kształcie serca, prezentu i balonów. 

My również składamy Wojtkowi najlepsze życzenia. Przede wszystkim wytrwania w miłości, którą chyba już udało mu się znaleźć. 

Zobacz wideo Agnieszka opowiada, jak czuje się jej tata!