Nie żyje mama Beaty Kozidrak. Miała 91 lat. Gwiazda pożegnała ją wzruszającymi słowami

Gwiazda smutną wiadomość przekazała na swoim profilu na Instagramie. Jej słowa o zmarłej matce łamią serce. Trudno powstrzymać łzy.

Beata Kozidrak zawsze była blisko związana ze swoją matką. Wielokrotnie w wywiadach podkreślała, jak ważną Pani Alicja odgrywała rolę w jej życiu. Niestety, kilka lat temu podupadła na zdrowiu. Borykała się z problemami ze wzrokiem i z pamięcią, ale zarówno ona, jak i jej córka, walczyły do ostatniego tchu, by jej stan choć na trochę uległ poprawie. Mimo starań, mama Beaty Kozidrak odeszła 1 września 2020 roku. Miała 91 lat.

Nie żyje mama Beaty Kozidrak. Gwiazda żegna ją pięknymi słowami

Beata Kozidrak we wtorek chwilę przed północą opublikowała na swoim profilu na Instagramie smutną wiadomość. Gwiazda oznajmiła fanom, że jej ukochana mama odeszła. Pożegnanie wokalistki łamie serce. Piękne słowa sprawiają, że trudno powstrzymać łzy.

Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko co jest we mnie najpiękniejsze - talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cie Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie - napisała na swoim profilu Kozidrak.

Artystka otrzymała mnóstwo wsparcia od przyjaciół z branży. Wyrazy współczucia złożył między innymi Piotr Gąsowski:

Beata! Bardzo współczuję i współodczuwam! Niech Twoja Mamusia odpoczywa w pokoju!

W komentarzach zaroiło się także od pokrzepiających słów ze strony fanów. Wszyscy wspierają swoją idolkę w tym trudnym czasie: 

Wielki smutek... Jesteśmy z Panią.
"Ona i Ja. Siostry dwie, bieguny dwa."
Najszczersze kondolencje dla ciebie i całej rodziny??Jestem całym sercem z Wami. Strata Mamy to nieopisany smutek w życiu i sercu...:( - czytamy. 

Redakcja Plotka także składa najszczersze wyrazy współczucia. 

 
Więcej o: