Roksana Węgiel odpoczywa w słonecznej Chorwacji. Pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem z całą rodzinką

Roksana Węgiel wybrała się na zasłużone wakacje. Przy okazji pokazała internautom swoją rodzinę.

Roksana Węgiel w pełni korzysta z tegorocznych wakacji. Młodziutka wokalistka ma w końcu za sobą nie tylko rok szkolny pełen nauki, ale także mnóstwo pracy związanej z jej największą pasją. Muzyka z pewnością zabiera nastolatce mnóstwo czasu, ale ta i tak znalazła miejsce w kalendarzu na wakacyjny wyjazd. Razem z bliskimi wybrała się na egzotyczne wczasy, a pięknymi kadrami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel na wakacjach z całą rodziną

15-latka już od pierwszego dnia chwali się wakacyjnymi fotkami na swoim Instagramie. Roksana razem z rodzicami i młodszym rodzeństwem wyjechała do słonecznej Chorwacji. Po opublikowanych zdjęciach widzimy, że nastolatka pokochała piękne widoki i lokalne atrakcje.

Nie zabrakło selfie na tle pięknych gór czy egzotycznej palmy. Jednak największą uwagę zwraca fotografia, na której wokalistka nie jest sama. Towarzyszy jej bowiem cała rodzinka, w tym najmłodszy brat Tymon, który urodził się w lutym tego roku.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Roksana Węgiel pozowała w sukni ślubnej? Fani zdumieni: Co ty ślub bierzesz?

Roksana WęgielRoksana Węgiel instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel pochwaliła się także uroczym zdjęciem na skuterze czy tym na tle pięknych kwiatów. Fani artystki nie mogli wyjść z podziwu nad jej delikatną urodą.

Croatia... - napisała krótko.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel rapuje w #Hot16Challenge2! Utwór to prawdziwa petarda. Fani: Nie spodziewałem się takich dymów

 
Roxie jak zawsze piękna.
Ale prześliczna.
Cudownie wyglądasz, kochana - zachwycali się w komentarzach.

Życzymy udanych wakacji!

Zobacz wideo Jaki styl ma Roksana Węgiel?