Joanna Krupa wróciła do Polski. Pokazała, jak wygląda pokój małej Ashy w warszawskim mieszkaniu. Fani: Jak czysto

Joanna Krupa już zawitała do Polski. Przy okazji pochwaliła się pokojem, jaki urządziła dla ukochanej córeczki. Jest jasny i przestronny.

Joanna Krupa na początku lipca po długiej nieobecności w końcu zawitała do Polski. Modelka specjalnie przyjechała, ponieważ rozpoczęły się prace na planie programu "Top Model". W podróży towarzyszyła jej córeczka. Modelka chętnie pokazuje Ashy kraj, zabierając ją nad morze czy wybierając się na spacer po stolicy. Teraz postanowiła pokazać pokój dziewczynki, który znajduje się w jednej z jej warszawskich mieszkań. 

Zobacz wideo Asha to prawdziwa gwiazda Instagrama

Zobacz także: Joanna Krupa zabrała córkę do Warszawy. Chce pokazać jej kraj. "Kocha Polskę i chce tą miłością zarazić Ashę"

Joanna Krupa pokazała pokój córki 

Już na pierwszy rzut oka widać, że Joana włożyła całe serce w urządzenie pokoju małej Ashy. Oprócz pięknych białej kołyski i komody zadbała też o to, aby jej córka nigdy się nie nudziła, dlatego w królestwie Ashy znajdziemy masę kolorowych zabawek. Z pewnością córka modelki nie będzie chciała opuszczać swojego pokoju. W przytulnej sypialni uwagę zwraca także tapeta w konie. 

Na pierwszą wizytę Ashy w Polsce wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane. W jej pokoiku znalazły się nawet ulubione zabawki, którymi uwielbia się bawić - podpisała zdjęcie modelka. 

Nasze zdanie podzielają także internauci, którzy licznie skomentowali post. Zauważyli oni, że w pokoju panuje wyjątkowy porządek. 

Jak czysto!
Pięknie wyglądasz Asiu!
Śliczny pokój! Mała będzie zadowolona - czytamy w komentarzach. 

Mamy nadzieję, że obie spędzą tu miło czas i z niecierpliwością czekamy na więcej zdjęć.

Zobacz też: Joanna Krupa zabrała córkę do Warszawy. Chce pokazać jej kraj. "Kocha Polskę i chce tą miłością zarazić Ashę"

Więcej o: