Jedna z polskich aktorek w Hollywood pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. Jej mąż to gwiazda filmów

Dagmara Domińczyk zamieściła zdjęcie z mężem z okazji 15. rocznicy ślubu. Aktorka poślubiła znanego amerykańskiego aktora.

Dagmara Domińczyk to aktorka urodzona w Polsce, którą znaczną część życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. Zaledwie w wieku sześciu lat zamieszkała z rodzicami w Nowym Jorku. Ukończyła tam studia aktorskie i w 1998 roku zadebiutowała na Brodwayu w sztuce "Closer". Rok później rozpoczęła karierę w Hollywood. Mogliśmy ją zobaczyć w wielu udanych produkcjach. Wystąpiła m.in. w serialu "Sukcesja", gdzie wcieliła się w rolę Karoliny, w filmie "Hrabia Monte Cristo", w którym zagrała Mercedes, i w filmie "Imigrantka". Od 2005 roku jest w związku małżeńskim z Patrickiem Wilsonem.

Dagmara Domińczyk świętuje 15. rocznicę ślubu

Aktorka niedawno obchodziła rocznicę ślubu. Z tej okazji zamieściła zdjęcie, na którym możemy zobaczyć parę podczas ceremonii zawarcia związku małżeńskiego. Aby zachować trochę prywatności, zdecydowała się nałożyć na fotografię filtr. Oprócz tego zamieściła uroczy wpis.

15 lat z mężczyzną, który uczynił mnie lepszym człowiekiem i to jest cholerna prawda. Dzisiaj koncentruję się na tym, że trwa prawdziwa miłość - a jeśli masz szczęście, trwa ona naprawdę długo - podpisała.

Pod zamieszczonym postem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich były życzenia od amerykańskich aktorów, którzy razem z Dagmarą grają w serialu "Sukcesja" emitowanym na HBO.

Szczęśliwej rocznicy, wy piękni ludzie! - napisała aktorka J. Smith-Cameron.
Gratulacje! Szczęśliwej rocznicy - dodał aktor Arian Moayed.

Warto dodać, że mąż aktorki Patrick Wilson to całkiem spora gwiazda w Hollywood. Na swoim koncie ma role w takich filmach jak "Obecność", "Obecność 2" czy "Fargo". Oprócz tego zagrał także w jednym z polskich filmów w reżyserii Władysława Pasikowskiego pt. "Jack Strong", w którym towarzyszyła mu żona. 

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.