Martyna Wojciechowska pokazała mamę i złożyła jej życzenia z okazji 70. urodzin. Piękne ujęcie

Martyna Wojciechowska opublikowała w sieci zdjęcie z mamą. Podróżniczka złożyła rodzicielce życzenia z okazji 70. urodzin.

Martyna Wojciechowska, choć nie bryluje na branżowych ściankach, wzbudza niebywałe zainteresowanie. Gwiazda ma bardzo wiernych fanów -  na Instagramie śledzi ją na przykład ponad 1,6 miliona użytkowników aplikacji. To właśnie tam podróżniczka publikuje wiele treści związanych nie tylko ze swoim życie zawodowym, ale i prywatnym. W piątek, 22 maja, pochwaliła się zdjęciem z rodzicielką. Pani Joanna skończyła 70 lat.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu i zachwycili fanów

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z mamą

Wojciechowska opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z mamą, któremu towarzyszył piękny opis. Każda rodzicielka chciałaby usłyszeć takie słowa od swojego dziecka.

Moja kochana mama ma dziś 70. urodziny! Kto chce złożyć Joasi życzenia? Największa inspiracja i wsparcie przez wszystkie lata moich szaleństw. Mama jest królową dbania o dom i przygotowuje najlepsze obiady na świecie. Domowe ognisko i "zaopiekowanie" rodziny zawsze było jej największą pasją. Mama od najmłodszych lat wspierała mnie w realizacji marzeń, nawet tych pozornie niemożliwych. Jestem jej za to wdzięczna i zdaję sobie sprawę, że jestem po prostu szczęściarą, bo mam absolutnie wyjątkową mamę - czytamy.

Martyna dała do zrozumienia, że nie była spokojnym dzieckiem, a iskra "szaleństwa" nadal w niej tkwi.

Z drugiej strony ja: totalny szaleniec, który długo w jednym miejscu nie usiedzi. No i kompletnie nie umiem gotować. Mam nadzieję, że dla swojej córki będę takim samym wsparciem.

Zgodnie z prośbą podróżniczki jej fani składali Pani Joannie życzenia. Redakcja Plotka przyłącza się do nich i apeluje do Martyny o więcej tak pięknych rodzinnych fotografii.

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska świętuje 12. urodziny córki. Pokazała archiwalną fotografię z małą Marysią: Kiedy ten czas minął?

Więcej o:
Komentarze (8)
Martyna Wojciechowska pokazała mamę i złożyła jej życzenia z okazji 70. urodzin. Piękne ujęcie
Zaloguj się
 • Oceniono 1 raz 1

  A swoja corke zostawila, jak ta byla malenka inpojechala "realizowac pasje"- bo jak sama przyznala- jej nie kocha!

 • rumakmorski

  Oceniono 1 raz 1

  Nie piszcie "pokazała mamę", pokazała narzeczonego" "pokazała córkę". To nie rzeczy, to osoby.

 • iarna

  Oceniono 3 razy 1

  Do tej pory trzymała mame w szufladzie w biurku, w Peterburku. Teraz postanowiła ją pokazać.

 • martazmijka

  Oceniono 5 razy 1

  Za chwilę wyleje się hejt na Martynę, ale wg mnie ma ona dużą wrażliwość. Co z tego, że realizuje swoje pasje i na tym zarabia? Widać, że losy kobiet i dzieci z którymi się spotyka nie są jej obojętne. A ten jej mąż nie mąż... Za podejście do dzieciaków zespołem Downa chapeau bas.

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 0

  jak to dobrze że TYLKO wojciechowska ma mamę .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX