"Izolacyjna" impreza u Kardashianów. Kourtney świętowała 41. urodziny na ulicy. Było na bogato

Balony, muzyka, rodzina i przyjaciele - wydawałoby się, że celebrowanie w taki sposób urodzin nie jest czymś nadzwyczajnym. Jednak, gdy dodamy do tego paradę samochodów i "izolację", impreza od razu staje się wyjątkowa. Kourtney Kardashian hucznie świętowała urodziny na ulicy!

Kourtney Kardashian w minioną sobotę, 18 kwietnia, obchodziła 41. urodziny. Przez wzgląd na przymusową izolację i zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy ludźmi nie zorganizowała imprezy, podczas której mogłaby celebrować ten ważny dla niej dzień. Jednak rodzina i przyjaciele wcale nie zapomnieli o solenizantce. Zrobili jej niespodziankę, tworząc paradę samochodów, która pojawiła się pod domem Kourtney. Nie zabrakło balonów, muzyki ani prezentów, a wyjątkowości zgromadzeniu dodawały maseczki na twarzach gości i dystans, który utrzymywali między sobą. Trzeba przyznać, że pomimo ograniczeń, zabawa była huczna! 

Zobacz wideo Rodzina Kardashianów przyzwyczajona jest do bogatych imprez. Tak świętowała chrzciny dzieci!

Nietypowa impreza u Kourtney Kardashian

41. urodziny to idealna okazja do świętowania z najbliższymi. Celebrowania tego ważnego dnia nie mogła sobie odmówić Kourtney Kardashian, która pomimo nakazu izolacji, spotkała się z rodziną i przyjaciółmi. Gwiazdy zachowały jednak pomiędzy sobą bezpieczny dystans, wykorzystując ogromną kreatywność i organizując "samochodową imprezę" przed domem solenizantki. Na niezwykłej uroczystości nie zabrakło: Kendall Jenner, Khloé Kardashian czy Kim Kardashian i jej dzieci

Kourtney KardashianKourtney Kardashian Instagram/ @kimkardashiansnap

Pod oknami celebrytki pojawili się zarówno przyjaciele, jak i rodzina. Samochody były udekorowane balonami oraz transparentami, a uczestnicy imprezy ze swoich drogich pojazdów puszczali głośno muzykę, krzycząc i śpiewając przez megafon. Zaskoczona i jednocześnie uradowana Kourtney otrzymała mnóstwo prezentów, a Kim relacjonowała jej reakcję na niespodziankę w mediach społecznościowych. 

 

Fotorelację z "izolacyjnej" imprezy urodzinowej znajdziecie u nas w galerii!

Więcej o: