Magda Gessler sprzedaje wielkanocne potrawy. Znamy ich ceny. Torty kosztują kilkaset złotych

Magda Gessler jak co roku przygotowała wielkanocną ofertę w swojej restauracji. Jakie smaki czekają na klientów tym razem?

Jak wiadomo, tegoroczna Wielkanoc będzie różniła się od poprzednich. Rząd odradza wyjazdy w gości i rodzinne świętowanie. Jeśli się do tego zastosujemy, być może szybciej wrócimy do normalności. Mimo wszystko warto zadbać chociaż o namiastkę wielkanocnej atmosfery. W tym celu wielu z nas zabierze się za świąteczne wypieki. Magda Gessler również wyszła naprzeciw klientom i poszerzyła ofertę swojej restauracji o nowe, typowe dla Wielkanocy dania. Znamy ich ceny.

Magda Gessler o "zielonych posiłkach" i tańcu: Ja kwitnę!

Zobacz wideo

Magda Gessler na Wielkanoc

Magda Gessler od lat przeprowadza rewolucje w podupadających restauracjach. Sama także prowadzi swoją gastronomię. Tego, jakie smaki lubi, można dowiedzieć się, odwiedzając lokal Słodki Słony. Na stronie internetowej restauracji pojawiło się już menu przygotowane specjalnie na Wielkanoc.

W ofercie nie zabrakło ciast. Najtańsze, czyli baba drożdżowa i strudel malinowy, to wydatek rzędu 50 zł. Za mazurka (bez względu na wagę) należy zapłacić 65 zł. Tyle samo kosztuje kilogram sernika, a makowca już 110 zł. Dla wymagających i dysponujących większymi środkami są też torty. Do wyboru: truflowy, wielkanocny, pistacjowy i orzechowy. Cena? 300 zł.

Oprócz słodkich wypieków zakupić można także tradycyjny żurek z białą kiełbasą i jajkiem (60 zł za litr) oraz sałatkę jarzynową (50 zł za litr).

Obecny czas możemy jednak urozmaicić ekskluzywnymi wyrobami domowymi, takimi jak: świąteczna babka, sernik wiedeński lub krakowski czy ciasto drożdżowe - zachęcała restauratorka w wywiadzie dla agencji Newseria.

Dla każdego coś miłego. Wiele osób z pewnością się skusi.

Więcej o:
Komentarze (136)
Magda Gessler sprzedaje wielkanocne potrawy. Znamy ich ceny
Zaloguj się
 • uenostation54

  Oceniono 26 razy 24

  110 zeta za kilogram makowca?
  Teraz rozumiem czemu Ci wszyscy pudelkowi celebryci po 2 tygodniach nie mają kasy na życie.

 • bugatti

  Oceniono 14 razy 14

  Podobno towar jest wart tyle, ile jesteśmy w stanie za niego zapłacić.
  Pani Magda wierzy, że idiotów u nas dostatek.
  Niech płacą;-) Może to ich dowartościuje? Taki żurek - 60 złotych za litr - na przykład. Wolałabym kupić za tę kasę litr wódki:-P

 • robertos27

  Oceniono 18 razy 14

  A w poprzednim, "filozoficznym" poście pisała coś o pazerności. Typowa celebrytka o ptasim móżdżku i bezczelności przerobionej na życiową zaradność.

 • iremus

  Oceniono 12 razy 12

  Jaki trzeba mieć zresetowany mózg żeby płacić takie wygórowane kwoty, gdy składniki kosztują góra 10% ceny ? A może składniki pochodzą z ekogospodarstwa w Wuhan?

 • klm747

  Oceniono 13 razy 9

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i niezapłaconymi podatkami

 • jadam53

  Oceniono 12 razy 8

  Jej się w głowie coś popier..liło. Byłem zaciągnięty do Słodko Kwasno. Takiego syfu i brudu ciężko znaleźć.
  Adanio

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX