Selena Gomez rozbawiona dzięki... byłemu chłopakowi. To właśnie z nim "spędza" czas w domu. "Pomaga mi"

Selena Gomez znalazła idealny pomysł na to, by wytrzymać domową izolację. Postanowiła podzielić się nim z fanami na swoim Instagramie. Okazuje się, że bezpośrednio dotyczy on jej byłego partnera. "Pomaga mi zachować pozytywne emocje". Celebrytka w końcu wybaczyła?

Selena Gomez na swoim Instagramowym profilu zgromadziła już sto siedemdziesiąt dwa miliony fanów! To dość pokaźna liczba, zważywszy na to, że kobieta ma zaledwie 27 lat, więc kariera w mediach teoretycznie stoi jeszcze przed nią otworem. Jako osoba publiczna celebrytka stara się, szczególnie w czasie izolacji domowej, zarażać swoich sympatyków pozytywną energią, którą czerpie od... byłego chłopaka. Czy jest nim Justin BieberW końcu amerykańska gwiazdka polajkowała mu ostatnio półnagie zdjęcie, które udostępnił na Instagramie. Chodzi jednak o kogoś innego, ale równie popularnego! 

Zobacz wideo Justin Bieber świętował urodziny razem z żoną. Było romantycznie!

The Weeknd poprawia nastrój Selenie Gomez

Piosenkarka nie zamierza poddawać się nudzie, spędzając czas w domu. Postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych swoimi sposobami na utrzymanie dobrego humoru podczas izolacji. Opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak przygotowuje w kuchni różne smakołyki. Rozbawiona przyznała, że postanowiła pokazać się z naturalnej i prawdziwej strony. Nie ukrywa, że pomimo panującej na świecie sytuacji, stara się być radosna.

Próbowałam zrobić słodko-poważne zdjęcie, jak gotuję, ale potem poczułam się tym zażenowana, więc postawiłam na szczerość. Wyglądam na szczęśliwą.
 

Celebrytka udostępniła przy okazji listę utworów, książek i filmów, które podtrzymują ją na duchu i sprawiają, że wciąż może cieszyć się dobrym humorem. Wśród polecanych piosenek znalazł się numer jej byłego chłopaka, The Weeknd'a. To wielkie zaskoczenie! Czyżby Selena starała się pokazać, że w obliczu światowego kryzysu zapomina o dawnych waśniach i chce pojednać się z partnerami, z którymi się rozstała? 

W każdym razie dzielę się z Wami listą pozycji i dzieł, które oglądam, słucham i czytam, aby zachować pozytywne nastawienie. Pomagają mi zabić nudę. Mam nadzieję, że Tobie też pomogą! 

Na jaki utwór swojego ex postawiła Gomez? Aktorka wybrała piosenkę "Snowchild". 

BWO