Magdalena Cielecka rozstała się z Bartoszem Gelnerem. "Przestali się dogadywać"

Magdalena Cielecka rozstała się z partnerem Bartoszem Gelnerem. Tę informację potwierdził tygodnik "Na żywo".

Magdalena Cielecka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Od kiedy gra w serialu "Chyłka", wcielając się w główną postać, zdecydowanie częściej pojawia się na czerwonych dywanach, a media z chęcią o niej piszą. Choć w życiu zawodowym odnosi ostatnio same sukcesy, to o jej życiu prywatnym ciągle wiemy niewiele. Rzadko pokazuje się ze swoimi partnerami, a jak pamiętamy, jej związki budziły ogromne kontrowersje. Teraz okazuje się, że aktorka zakończyła swój związek z Bartoszem Gelnerem, również aktorem, który jest od niej młodszy o 16 lat.

Magdalena Cielecka rozstała się z Bartoszem Gelnerem

Pierwsze plotki o rozstaniu pary pojawiły się po gali Orłów, na którą aktorka wybrała się bez młodszego partnera. Choć sama nie potwierdziła informacji o rozstaniu, przed fotoreporterami nic się nie ukryje. Dodatkowo tygodnikowi "Na żywo" udało się skontaktować z osobą z otoczenia aktorki, która potwierdziła plotki.

Magda i Bartosz nie są już parą. Przestali się dogadywać. Teraz oboje są sami - powiedział informator tygodnikowi "Na żywo".
Zobacz wideo Te gwiazdy rozstania przekuły w największe hity

Magdalena Cielecka związki

Związki Cieleckiej od dawna wzbudzają niemałe emocje. Przed Bartoszem Gelnerem głośno było o jej romansie z 17 lat młodszym Filipem Pławiakiem, który jest jej kolegą z planu. Niestety romans skończył się równie szybko, jak szybko się pojawił. Wcześniej aktorka była związana z Dawidem Wajntraubem, z którym tworzyła związek na odległość. Przed nim natomiast przez wiele lat była związana z Andrzejem Chyrą. 

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.