Agnieszka Radwańska z mężem grają w domu w tenisa. Na nagraniu widać już ciążowe krągłości. Internauci: Jaki piękny brzuszek

Agnieszka Radwańska po raz pierwszy zostanie mamą. Tenisistka aktywnie spędza czas przed rozwiązaniem.

Kilka tygodni temu Agnieszka Radwańska poinformowała media i fanów o tym, że już wkrótce urodzi pierwsze dziecko. W internecie zaroiło się od spekulacji na ten temat.  Sama zainteresowana nie mówiła wiele więcej na temat swojego stanu, jedynie przyjmowała pojawiające się gratulacje. Od jakiegoś czasu Agnieszka nieco mniej udziela się w mediach społecznościowych, a na każdym dodanym przez nią zdjęciu fani dopatrują się coraz to bardziej zaokrąglonego brzucha. Tak było i tym razem, gdy sportsmenka pochwaliła się nagraniem meczu tenisa rozegranego w domu. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Radwańska jest w ciąży! Tenisistka pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. "Przyszedł czas na nowy etap w życiu"

Agnieszka Radwańska w ciąży gra w domowego tenisa

Mimo że Agnieszka Radwańska zakończyła już karierę profesjonalnej tenisistki, nadal chętnie uprawia ukochany sport w czasie wolnym. Pomimo obecnej sytuacji, kiedy lepiej pozostać w domu, Radwańska stworzyła sobie idealne warunki, żeby rozegrać mecz tenisa z mężem bez wychodzenia z domu. Na Instagramie zamieściła nagranie, na którym widzimy, jak wraz z mężem gra w tenisa w swoim salonie!

 

Na wideo oprócz pięknych wnętrz, fani dopatrzyli się również coraz większych ciążowych krągłości. 

Jaki piękny brzuszek. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka.
Pani Agnieszko cudowny brzuszek i świetny pomysł.
Kreatywność na wysokim poziomie - pisali pod postem.

Agnieszka Radwańska w trakcie ciąży nie rezygnuje z ulubionego sportu. 

RG