Alicja Szemplińska dziękuje za zaufanie. Nie ukrywa prawdziwych emocji: Czuję się zaszczycona

Alicja Szemplińska będzie nas reprezentować w tym roku na Konkursie Piosenki Eurowizji. Piosenkarka dodała na Instagramie obszerny wpis, w którym podzieliła się swoim szczęściem.
Zobacz wideo

23 lutego odbył się wielki finał "Szansy na sukces". Zwycięzca będzie reprezentować Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Z grupy marzących o tym wokalistów został wyłoniony jeden, który zdaniem widzów i jurorów (w składzie: Cleo, Michał Szpak i Gromee) idealnie wykona to zadanie. Już wiadomo, że wygrała Alicja Szemplińska, która pokonała Katarzynę Dereń oraz Alberta Cernego.

Alicja Szemplińska dziękuje fanom

Alicja to zwyciężczyni ostatniej edycji "The Voice of Poland". Jej trenerami byli Tomson i Baron, który mocno wspierał ją z widowni "Szansy na sukces". Choć ma ona dopiero 17 lat, to już dostała - śmiało można tak stwierdzić - życiową szansę. W tak młodym wieku będzie reprezentować kraj w Rotterdamie. Nastolatka nie ukrywa, że jest niezwykle szczęśliwa. Na Instagramie dodała poruszający wpis, w którym opisała, co teraz czuje.

Nie ma słów, które mogły by opisać to, co teraz czuję. Dziękuję za każdy oddany głos i zaufanie. Czuję się zaszczycona, że będę mogła reprezentować nasz kraj na @eurovision. Przede mną dużo pracy, zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby was nie zawieść! - zaczęła.
 

W dalszej części zwróciła się do Kasi i Alberta, którzy razem z nią walczyli o zwycięstwo. Podziękowała też osobom, które pomogły jej stworzyć utwór "Empires", który zaprezentuje podczas Eurowizji. 

Ogromne gratulacje dla niesamowitych @kasia_deren , @who.is.albert.cerny - jesteście wspaniali! Mocno trzymam za was kciuki i wiem, że nie raz spotkamy się na muzycznej drodze.

Internauci w komentarzach wyrażają swoje wsparcie dla niej i przesyłają gratulacje. Choć wybór Alicji nie wszystkim się podoba i spadła już na nią ostra krytyka, o czym pisaliśmy TUTAJ, to ma ona wierne grono fanów.

Ala! Powodzenia w maju! Mam przeczucie, że będzie dobrze!
Alicja, od fanów Eurowizji masz pełne wsparcie! Trzymam kciuki. Pzed Tobą piękna, niezapomniana przygoda. Pokaż, co potrafisz.
Brawo! Jesteśmy dumni - zapewniają.

Jak pójdzie Alicji? O tym dowiemy się już w maju. Nie wiadomo jeszcze, kiedy konkretnie wystąpi Polka, jednak już znamy daty dwóch półfinałów. Odbędą się one 12 i 14 maja, a wielki finał zaplanowany jest na 16 maja.

A Wy jakie macie odczucia?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.