Afera na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej. Fanki oburzone, że tancerka śpi bez córki. "Na tym właśnie polega macierzyństwo"

Agnieszka Kaczorowska cieszy się urokami macierzyństwa. Ostatnio pochwaliła się pewnym sukcesem. Jej córka przesypia noce sama w swoim łóżku. Fanki mocno na to zareagowały.

W lipcu ubiegłego roku Agnieszka Kaczorowska została mamą. Na świat przyszła jej córka, Emilka. Tańcząca aktorka od tamtego czasu chwali się zdjęciami z dziewczynką i często dzieli się z fankami swoimi macierzyńskimi doświadczeniami. Ostatnio zdradziła, że w końcu może spać z mężem sama, ponieważ jej maleństwo nauczyło się przesypiać noce samo w swoim łóżku. Niektórym internautkom się to nie spodobało. 

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o karmieniu piersią. 

Fanki atakują Agnieszkę Kaczorowską

Gwiazda opublikowała piękne zdjęcie z Maciejem Pelą. Nie ono jest jednak komentowane, a opis zamieszczony pod nim. Agnieszka pochwaliła się, że jej córka - dzięki pomocy specjalistki - od jakiegoś czasu śpi sama.

My rodzice odzyskaliśmy swoją sypialnię! Chociaż kochamy Emi nad życie, to fakt, że śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju i to bez niepotrzebnych przebudzeń jest dla nas hmm... radością, powodem do dumy, a przede wszystkim sukcesem - napisała. 

Jej słowa wywołały niemałą dyskusję. Część fanek przyznała, że to wspaniałe uczucie, kiedy dziecko potrafi spać samo, a inne wręcz zaatakowały tancerkę, dając do zrozumienia, że nie ma powodów do radości.

Dzieci są dziećmi tylko raz. Tylko raz. Rosną tak szybko, że nie zdążysz się obejrzeć. Na tym właśnie polega macierzyństwo - na tuleniu i bliskości. Dzieci są różne. Jedne potrzebują tego mniej, inne więcej. Co to za czasy, żeby korzystać z takich rzeczy. Jeszcze chwila, a ktoś wymyśli roboty, które zastąpią rodzica. Smutne.
Dzieci poddane treningowi samodzielnego usypiania w łóżeczku nie przestają się budzić. Dowodzą tego badania z użyciem podczerwieni. One przestają komunikować, że się obudziły. Przestają wołać rodziców. Niemowlęta budzą się, ale nie proszą rodziców o pomoc w zaśnięciu, próbując sobie samodzielnie poradzić z sytuacją przerastającą ich możliwości – czytamy.

W obronie ukochanej stanął tata Emilki, Maciej Pela. 

Matka matce wilkiem. Kobieta kobiecie wrogiem. Aż przykro czytać część komentarzy i nawet nie ma sensu po raz „enty” tłumaczyć o czym jest ten post, bo i tak, drogie mamy, rzucicie się jak oszalałe.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Jeśli macie jakieś doświadczenie w tej sferze, podzielcie się opinią. 

CW

Więcej o:
Komentarze (15)
Afera na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej. Fanki oburzone, że tancerka śpi bez córki
Zaloguj się
 • theorema

  Oceniono 13 razy 13

  No jasne, mądrzycie się tu wszyscy... A co powiecie na bliźniaki albo trojaczki? Wszystkie na raz maja się pakować z mamą do łóżka? Sen to sen, trzeba spać, matka też ma prawo się wyspać, jest człowiekiem, a nie maszyną do obsługi radosnych bachorkow. Dzieciocentryczny świat to jakiś koszmar, najpierw matka jest inkubatorem w czasie ciąży, potem wielozadaniowym robotem, a dziecko zawsze krolewiatko na piedestale.

 • amanda16

  Oceniono 13 razy 9

  Pomijając ten temat ale byłam u niej na tym instagramie, i szok to jedna wielka reklama, oczywiście pod znakiem że wszystkiego używa i poleca z dobrego serca haha. Dziwie się że ma tylu obserwatorów którzy to łykają jak pelikany

 • karinawojtek

  Oceniono 5 razy 5

  Nasz mały od pierwszego dnia spał, oczywiście usypialiśmy go w łóżku, albo na rękach i rano też do nas trafiał. Przecież nikt takiego maleństwa nie będzie całą noc przytulał, ja się bałem że coś mu zrobię nawet. Za to teraz ma 5 lat i najchętniej śpi w łóżku z rodzicami niestety.

 • zwyklaosoba

  Oceniono 4 razy 4

  Dziecko z rodzicami w łóżko ? Dziękuję , przerabiałem. Żona po prawej stronie łóżka, ja po lewej z połową tułowia poza obrysem łóżka i drewnianą ramą wbijającą się centralnie w kręgosłup, by przypadkiem nie zgnieść dziecka. A pośrodku z rączkami błogo rozłożonymi od prawej do lewej kilkumiesięczna córeczka zajmująca połowę szerokości łóżka. Dzisiaj się z tego śmiejemy, ale spanie na ramie łóżka walcząc z grawitacją nie było frajdą.

 • Artur Rutkowski

  Oceniono 4 razy 4

  Przepraszam. Ja śpię bez syna bo go nie mam. I co mi zrobicie...?

 • ganska

  Oceniono 10 razy 4

  litości... o czym wy piszecie? KTO to jest? CO to za problem?

 • plastikpiokio

  Oceniono 1 raz 1

  ten niedorozwój nadal szaleje ?????

 • gienia2

  0

  Ta fanki to lesby ?
  Ale się porobiło...

 • xrafael

  Oceniono 2 razy 0

  Nie podoba mi sie ... reklama na reklamie ... beZTalencie ani to madre ani pikne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX