Jennifer Lopez wysłała do Shakiry wiadomość przed występem na Super Bowl 2020. Była krótka, ale bardzo znacząca. Shakira odpowiedziała

Wspólny występ Jennifer Lopez i Shakiry w czasie Super Bowl 2020 zachwycił fanów i przeszedł już do historii. Teraz wyszło na jaw, że przed show diwy pisały do siebie na Instagramie.

Super Bowl 2020 już za nami, ale wszyscy nadal są pod wrażeniem wspaniałego wspólnego występuJennifer Lopez i Shakiry. Podczas show gwiazdy spisały się na medal i rozpaliły publiczność, a na scenie zobaczyć mogliśmy nawet córkę Jennifer Lopez.

Dwie najbardziej znane piosenkarki latynoskiego pochodzenia mogłyby oczywiście ze sobą konkurować o tytuł najlepszej. Mogłyby, ale tego nie zrobiły. Jennifer Lopez i Shakira stawiają bowiem na solidarność i zamiast zazdrościć sobie osiągnięć, wolą raczej wzajemne wspierać się w zawodowych sukcesach.

Jennifer Lopez napisała do Shakiry przed Super Bowl 2020

Dowodem na to, że diwy są w dobrych relacjach jest nie tylko ich wspólny występ, lecz także wiadomość, którą Jennifer Lopez napisała na Instagramie do Shakiry przed show:

Jestem tak bardzo podekscytowana, że będę dziś dzielić scenę z Tobą, Shakiro! Pokażmy światu, co potrafią te dwie małe Latynoski - napisała J-Lo na Instagramie.

Już po występie Shakira odpowiedziała J-Lo na jej wiadomość, dziękując za wspólny show i, podobnie jak Jennifer Lopez, w swoim poście odwołała się do ich wspólnego, latynoskiego pochodzenia:

Dziękuję Ci J-Lo za noc, która pokazała, jak wiele Latynoski mają do zaoferowania!

Komentarze fanów pod obiema wiadomościami i postami były niezwykle budujące dla obu wokalistek. Fani docenili ich wspaniały występ i dziękowali swoim ulubionym gwiazdom za świetną energię płynącą ze sceny:

Brak słów, by opisać wasz wspaniały występ! Warto było czekać. Dziękuję Shakira, że jesteś sobą!
O mój Boże, to było epickie!
Piękne show!

Doceniacie solidarność wokalistek?

JP

Czy polscy piłkarze słuchają Shakiry? Sprawdźcie, oglądając nasze wideo!

Zobacz wideo
Więcej o: