Andrzej Piaseczny dodał zdjęcie z basenu. Fanki zachwycone: "Taki widok z rana!". Nie zgadniecie, kto mu towarzyszył na urlopie

Andrzej Piaseczny niedawno wypoczywał na wakacjach w Tajlandii. Z powodu powrotu do Polski dodał zdjęcie, na którym pozuje w basenie. To jego pierwsze tak odważne ujęcie od dawna.
Zobacz wideo

Wiele polskich gwiazd wybrało się w ostatnim czasie na wakacje. Teraz popularnym kierunkiem jest Tajlandia - zdjęciami z urlopu z tego kraju pochwaliły się m.in. Olga Frycz i Maja Bohosiewicz. Wypoczywał tam także Andrzej Piaseczny. Towarzyszyła mu Majka Jeżowska, z którą się przyjaźni.

Zobacz też: Majka Jeżowska pozuje w bikini. Internauci pod wrażeniem: Czas się dla Pani zatrzymał. 59-latka jest w świetnej formie!

Andrzej Piaseczny na wakacjach

Piaseczny należy do grupy gwiazd, która raczej niechętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z życia codziennego. Pokazuje głównie ujęcia zrobione podczas jego aktywności zawodowych. Tym razem jednak udzielił mu się wakacyjny nastrój i dodał zdjęcie z urlopu. Pozuje na nim w basenie.

No to koniec wakacji... #goinghome - poinformował fanów.
 

Internauci zostawili wiele miłych słów pod adresem piosenkarza:

Aż miło popatrzeć.
Super wakacyjna fotka.
Taki widok z rana! - piszą.

Jak wspomnieliśmy, Andrzej Piaseczny wypoczywał z Majką Jeżowską. Gwiazda dodawała znacznie więcej zdjęć z wypadu, dlatego możemy podejrzeć, jak spędzali czas. Przede wszystkim zwiedzali kraj, jednak nie zabrakło też chwil odpoczynku na plaży. Niestety, urlop ma to do siebie, że szybko mija, dlatego gwiazdy muszą już wrócić do zawodowych obowiązków.

AW