Beaty Tyszkiewicz nie zobaczymy już w telewizji. Słowa jej córki nie pozostawiają wątpliwości. "Tak zdecydowała i jest uparta"

Jeśli ktokolwiek liczył, że zobaczy jeszcze Beatę Tyszkiewicz za stołem jurorskim "Tańca z Gwiazdami", będzie zawiedziony. Aktorka odsuwa się w cień i rezygnuje z życia publicznego.

Jak na prawdziwą damę przystało, Beata Tyszkiewicz podjęła bardzo dojrzałą decyzję. 81-letnia gwiazda postanowiła usunąć się w cień i zrezygnować z kariery w show-biznesie. Już nigdy więcej nie zobaczymy jej na wielkim ekranie, a ona sama nie oceni żadnego występu w "Tańcu z Gwiazdami". 

Beata Tyszkiewicz rezygnuje z publicznego życia

Choć pierwsza dama polskiego kina już od ponad dwóch lat nie angażuje się w życie publiczne, dopiero teraz zdecydowała się oficjalnie o tym poinformować. W jej imieniu zrobiła to jej córka, Karolina Wajda, która z rozmowie z "Super Expressem" zdradziła powody decyzji rodzicielki.

Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną.

Przypomnijmy, w 2017 roku, Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala w wyniku zawału. Lekarzom udało się ją uratować, jednak po krótkim czasie sytuacja powtórzyła się aż dwa razy. Od tamtego momentu aktorka odpoczywa i wiedzie życie spokojnej seniorki. Nie interesują ją jednak wyjazdy do sanatoriów. Najlepiej czuje się w posiadłości swojej córki. 

Mama odpoczywa jedynie w moim dworku w Głuchach pod Warszawą, tam gdzie są Muzeum Norwida, stajnie i szkoła jeździecka, którą prowadzę. Warunki mam dla niej sanatoryjnie - dodaje Wajda.

Cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak podziękować gwieździe za wspaniale role filmowe i niezapomniane teksty z "Tańca z Gwiazdami". Pani Beato, dużo zdrówka!

CW

"Taniec z Gwiazdami" połączył wiele osób. Te pary poznały się na parkiecie programu!

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (27)
Beaty Tyszkiewicz nie zobaczymy już w telewizji. Słowa jej córki nie pozostawiają wątpliwości. "Tak zdecydowała i jest uparta"
Zaloguj się
 • beata.00

  Oceniono 13 razy 13

  "Zrobiła to w imieniu swojej córki" <facepalm>
  Córka zrobiła to w jej imieniu, a nie odwrotnie tablomatołki.

 • wejsunek47

  Oceniono 14 razy 10

  Pani Tyszkiewicz to rasa i klasa sama w sobie.... a jej pałac (utracony) w Trokach (dzisiejsza Litwa) bardzo ładny... życzę dużo zdrowia... szkoda ,że epokę prawdziwych aktorów zastąpiło zjawisko pustaków celebrytów od seriali dla wiochy...

 • synanki

  Oceniono 9 razy 7

  damy odchodzą...zostaną pustaki.

 • wgorach

  Oceniono 11 razy 7

  Ogromny szacunek za tę decyzję! Dama w najlepszym znaczeniu tego słowa. A wiek nie ma żadnego znaczenia dla kobiety z klasą. Dużo zdrowia, Pani Beato!

 • n29a

  Oceniono 8 razy 6

  - Ja tu przyszłam z pieskiem, czy bez pieska? :)

 • goska10001

  Oceniono 4 razy 4

  Pani Beato, rozumiem pani decyzję i życzę spokoju i zdrowia. Jest pani nie do zastąpienia i takiej osoby będzie brak w mediach. Uroda, elegancja, inteligencja i dowcip. Klasa!

 • jerypi

  Oceniono 4 razy 4

  "Choć pierwsza dama polskiego kina już od ponad dwóch lat nie angażuje się w życie publiczne, dopiero teraz zdecydowała się oficjalnie o tym poinformować. Zrobiła to w imieniu swojej córki, Karoliny..."
  Bywa, nikt nie jest doskonały, wpadki się zdarzają, pracujcie dalej nad warsztatem pisarskim.

 • cossa.nostra

  Oceniono 4 razy 4

  Plotek to gazeciani kretyni. Tacy jak pismacy sportowi. Amen!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX