Aleksandra Domańska po raz kolejny udowadnia, że ma do siebie dystans. Aktorka udostępniła filmik z DDTVN: "Gdy udajesz, że nie masz kaca i nagle zobaczysz wodę"

Aleksandra Domańska jest jedną z nielicznych gwiazd, które mają do siebie prawdziwy dystans. Tym razem aktorka udostępniła filmik z wizyty w śniadaniówce, podczas której jest... skacowana! Jej reakcja na widok wody w studio jest cudowna.

Aleksandra Domańska, ze względu na dystans do siebie i świata, jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Wystarczy tylko przypomnieć jej akcję "Ciało bogini za nic się nie wini", podczas której aktorka prezentowała swoje nieidealne, lecz piękne ciało. Akcja  miała zachęcić kobiety do samoakceptacji. Niedawno aktorka wyraziła również swój sprzeciw wobec wszechobecnego przymusu malowania się i zdecydowała się zrezygnować z makijażu, w ten sposób promując naturalne piękno. Swoim dzisiejszym wpisem na Instagramie Ola Domańska pobiła jednak samą siebie!

Aleksandra Domańska miała kaca w DDTVN

Dziś Aleksandra Domańska po raz kolejny pokazała, że jest normalną dziewczyną ze zdrowym podejściem do świata. Wrzucając na swój instagramowy profil filmik z niedawnej wizyty w "Dzień Dobry TVN". Na nagraniu widzimy niezwykle zabawną reakcję aktorki na widok znajdującej się na stoliku wody. Co było przyczyną jej zachowania? Z odpowiedzią przychodzi nam sama zainteresownaa.

Gdy udajesz, że nie masz kaca i nagle zobaczysz wodę- napisała pod postem.

Chyba każdy z nas był chociaż raz w podobnym położeniu, co gwiazda, i nietrudno utożsamić się z sytuacją, w jakiej znalazła się Domańska. Nie dziwi więc, że zamieszczony przez aktorkę filmik spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem fanów. Obserwatorzy aktorki wyrazili swoją aprobatę w komentarzach:

Jesteś niemożliwa
Hahahaha jesteś meeega
Haha to spojrzenie - bezcenne!

Myślicie, że jakąkolwiek inną aktorkę byłoby stać na taki dystans do siebie?

JP

Zobaczcie największe wpadki TV!

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (11)
Aleksandra Domańska udostępniła filmik, na którym ma kaca w śniadaniówce
Zaloguj się
 • Gość: nie zesrj sie

  Oceniono 9 razy 7

  Co za pierdoły

 • Gość: Brow Arek

  Oceniono 4 razy 2

  Tak nie wygląda skacowany człowiek

 • dryfulec

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedy myślisz, że dno tzw. dziennikarstwa zostało już osiągnięte i widzisz coś takiego.
  Uwaga Ryje ze Ścianki: teraz pora na relację z rzygania po spożyciu. Jest nisza do zagospodarowania. Do startu... gotowi....

 • marini2

  Oceniono 3 razy 1

  super naturalna dziewczyna.

 • betka36

  0

  No i czym się tu chwalić? Obciach.

 • entropianacodzien

  0

  przeciętna imprezowa kurewka jakich wiele w stolicy

 • baxter21

  0

  A gdzie to zdjęcie lub filmik ???

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 0

  Ona jest boska!!! ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX