Były przyjaciel Meghan ostro ocenił jej zachowanie: "Samolubna, bezwzględna karierowiczka". Morgan przyznał, że zerwała z nim kontakt po poznaniu Harry'ego

Meghan Markle nie ma lekko. Tym razem swoje zdanie o niej wyraził dziennikarz Piers Morgan, z którym kiedyś łączyła ją przyjaźń. W swoim felietonie nie oszczędził żony księcia Harry'ego.
Zobacz wideo

Odkąd Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że chcą odłączyć się od rodziny królewskiej i być niezależni, media żyją ich tematem. Brytyjskie tabloidy co chwila publikują kolejne artykuły na ich temat, a dziennikarze, którzy ich znają osobiście, wydają felietony. Głos ponownie zabrał Piers Morgan, który jakiś czas temu przyjaźnił się z księżną Sussex. Jego artykuł znalazł się na portalu Daily Mail. 

Meghan Markle skrytykowana przez byłego przyjaciela

Brytyjski dziennikarz od dawna nie kryje się ze swoją niechęcią do Meghan. Kilka dni temu ostro skomentował decyzję księżnej i księcia Sussex. Przede wszystkim wyśmiał ich plany dotyczące niezależności finansowej oraz określił ich działania jako brak szacunku. Przeczytacie o tym TUTAJ. Tym razem zaczął od tego, że chcą "być nadal gwiazdami królewskimi, które żyją w luksusie finansowanym przez podatników". Później jednak skupił się na samej Meghan Markle. Odniósł się bezpośrednio do zarzutów, że krytyka Meghan ma podłoże rasistowskie.

Nie mam żadnego problemu z kolorem skóry Meghan Markle czy faktem, że jest kobietą. Ale mam wiele problemów ze sposobem, w jaki zachowywała się i traktowała ludzi od czasu poślubienia Harry'ego - pisze.

Później określił ją jako karierowiczkę, która wykorzystuje ludzi, by osiągnąć swój cel:

Jak już wielokrotnie mówiłem, niestety doszedłem do wniosku, że Meghan jest samolubną, bezwzględną karierowiczką, która spędziła życie, wykorzystując i rzucając ludzi, a teraz robi to z członkami rodziny królewskiej - uważa.

Księżna zerwała z nim przyjaźń po 18 miesiącach. Akurat był to moment, kiedy poznała Harry'ego. Jak podkreśla dziennikarz, jest więcej osób, które Meghan odsunęła od swojego życia:

Czy "rasistowskie" z mojej strony było wyrażanie konsternacji i niepokoju, gdy tak wiele podobnych historii do mojej (Meghan zerwała ze mną kontakt po 18-miesięcznej przyjaźni, gdy tylko poznała Harry'ego) ujrzało światło dziennie? Z udziałem jej rodziny i przyjaciół, w tym jej byłego męża, porzuconych przez Meghan, kiedy nie musiała ich już dalej wykorzystywać - dodaje.

Przypomniał też, że media mocno wspierały związek księcia z aktorką. Na początku dziennikarze pisali o niej dobrze i zachwycały się także jej ślubem z brytyjskim księciem, podczas którego połączono dwie tradycje i oddano jej szacunek, m.in. poprzez to, że ceremonię prowadził ciemnoskóry ksiądz.

Media jednogłośnie wydały werdykt, że jest to świetna rzecz dla kraju. Dawno nie widziałem tak jednogłośnej narracji, w której zachwycano się tym, co się dzieje na dworze królewskim. To był pierwszy raz od czasu, gdy Diana została partnerką księcia Karola - uważa.

Krytyka Meghan nie jest więc spowodowana jej pochodzeniem, jak sugeruje wielu jej obrońców, lecz zachowaniem - przynajmniej według Morgana. Wyliczył też wpadki, które zaliczyła Meghan. Wspomniał np. o sytuacji na Wimbledonie, kiedy to nie pozwalała się fotografować przez publiczność oraz o tym, że odmówiła spotkania się na brytyjskim dworze z Donaldem Trumpem, mimo że jako jedyna z rodziny pochodzi ze Stanów Zjednoczonych.

Musimy przyznać, że jego słowa są dość mocne. Zgadzacie się z nim, czy myślicie, że trochę przesadził?

AW

Więcej o:
Komentarze (120)
Były przyjaciel Meghan ostro ocenił jej zachowanie: "Samolubna, bezwzględna karierowiczka". Morgan przyznał, że zerwała z nim kontakt po poznaniu Harry'ego
Zaloguj się
 • tambourine_woman

  Oceniono 46 razy 18

  Niestety, ludzi z narcystycznym zaburzeniem osobowości jest mnóstwo. I to oni rządzą światem.

 • Gość: gość

  Oceniono 79 razy 17

  wykazała brak szacunku do rodziny królewskiej, do Brytyjczyków, sama nic sobą nie reprezentuje, ani ogłady, kultury, poziomu, co ma Kate. taka snobka, bezwzględna , która porzuca wszystkich niepotrzebnych wokół niej ludzi.

 • Gość: Caramel

  Oceniono 62 razy 16

  Czy komentujący tu i hejtujacy Meghan mogliby choć przez chwilę się zastanowić co komentuja? Młode małżeństwo z dzieckiem chce iść na swoje, a tu lincz bo nie nie chce żyć na kupie z rodziną męża (!) Juz pomijając że jest to rodzina królewska, ale ktoś z Was pytal po slubie babki albo matki czy moze się wyprowadzić? I co ma do rzeczy jej domniemane karierowiczostwo? Nawet gdyby no to co? I te liczne wyrazy współczucia że Harry dal sie zmanipulować? Komu? Żonie? Czy piszace to kobiety chciałby, żeby ich mężowie zawsze słuchali swoich rodziców i dziadków? Czy chcielibyście, żeby Wasi mężowie/żony decyzje konsultowali z swoją rodziną pochodzenia? Czy tu wszyscy, którzy piszą mieszkają z teściami szczerze się nienawidzac ale "tak trzeba"? ;)

 • Gość: asza

  Oceniono 76 razy 16

  nie przesadził ani trochę. Myślę, że lata przyszłe pokażą jaką bezwzględną brzydulą jest ta aktoreczka .

 • Gość: ma

  Oceniono 35 razy 15

  Zastanawiam się, gdzie świat zmierza, skoro tyle radości sprawia ludziom wylewanie gnoju na innych ludzi, gdzie świat zmierz, skoro - wydawałoby się - gazeta na jako takim poziomie, zywi się preparowaniem takich bzdur, szczuciem ludzi na siebie.To co robicie i to co widać w komentarzach, to medialny lincz!

 • lubicz56

  Oceniono 37 razy 15

  To że odmówiła spotkania się z Trumpem świadczy wyłącznie na jej korzyść i niekoniecznie pasuje do obrazu bezwzględnej karierowiczki. A z tym gościem też bym zerwał wszelkie kontakty, bo tymi zwierzeniami w mediach potwiedza tylko, że jest zwykłym sprzedajnym bucem.

 • Gość: ww

  Oceniono 26 razy 14

  Co jest w ludziach takiego ze z bezpodstawnej nienawiści, do zupełnie obcej osoby potrafią nakręcić taką spiral agresji, że gotowi obcego czlowieka zniszczyć za wszelką cenę.
  ta spirala nienawiści tak ich nakręca, ze gotowi ukamieniować człowieka, a potem iść po do kosciola i gadac o Bogu!
  Co za świat, co za ludzie?
  Internet dał glos najgorszym mętom, a media zamiast z tym walczyć, to sie tym żywią.

 • tow.anton.maciorow

  Oceniono 20 razy 14

  Mam to w dudzie.

 • Gość: kk

  Oceniono 26 razy 12

  Plotkowe redachtorki ani dnia bez szczucia.
  Tak to jest, jak sie mizerię zatrudnia, ktora tylko szczuciem ludzi na siebie potrafi zbierac kliki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX