Widzowie wyśmiali "Na Wspólnej". "Nieudane Bollywood". Ten fragment faktycznie wywołuje ciarki żenady

3000. odcinek serialu "Na Wspólnej" za nami. Choć TVN zapowiadał go jako huczne wydarzenie, widzowie spodziewali się zupełnie czegoś innego.

Serial "Na Wspólnej" jest już emitowany na antenie TVN od 17 lat. 2 stycznia 2020 roku widzowie obejrzeli 3000. odcinek, który już od dłuższego czasu był reklamowany przez stację. Jednego nie można odmówić scenarzystom - czegoś takiego w polskich telenowelach jeszcze nie było.

"Na Wspólnej". Reakcja widzów na 3000. odcinek

Każdy fan produkcji zastanawiał się, czym zaskoczy go ten wyjątkowy epizod. Trzeba przyznać, że tego na pewno się nie spodziewali! W czwartek widzowie obejrzeli odcinek serialu z elementami musicalu. Oznacza to, że oprócz stałej fabuły... aktorzy dodatkowo śpiewali i tańczyli.

Jeśli nie oglądaliście tego odcinka, koniecznie musicie go nadrobić. Chociaż opinie niektórych widzów mogą Was do tego zniechęcić.

Lepiej chyba to skasować. Kocham ten serial od początku, ale jestem WŚCIEKŁA, że takie nieudane Bollywood urządziliście! Impreza po zbóju. Trzeba było sobie pośpiewać poza planem.
Oglądałem chyba wszystkie 3000 odcinków i ten niestety był najgorszy. Proszę, nie śpiewajcie więcej.
Oby następne odcinki nie były śpiewające, nie podobało mi się - pisali.

W ciągu tylu odcinków "Na Wspólnej" działo się naprawdę wiele:

Zobacz wideo

A Wy oglądaliście ten epizod? Czekamy na Wasze reakcje!

KB

Więcej o: