Czarek Jóźwik nagrał kontrowersyjne wideo na kanale "Abstarchujów". Fani myślą, że chodzi o Maffashion. "Chciał pokazać, co straciła"

Od rozstania Maffashion i Czarka Jóźwika minął już ponad miesiąc. Domniemane przyczyny nadal elektryzują internautów.

Maffashion i Czarek Jóźwik z kanału "Abstrachuje" zaczęli spotykać się ze sobą 4 lata temu. W ostatnim czasie w mediach nie brakowało plotek, że w ich związku nie dzieje się za dobrze. Oboje szybko zaprzeczali jednak tym doniesieniom. Cóż, jak się okazuje, w każdej plotce jest ziarno prawdy i nie inaczej było tym razem. Pod koniec października celebryci ogłosili na Instagramie, że nie są już razem. Zrobili to w dość niecodzienny sposób.

Czarek Jóźwik komentuje rozstanie z Maffashion?

Rozstanie Maffashion i Czarka poruszyło ich fanów. Zwłaszcza że do dziś tak naprawdę nie wiadomo, co poróżniło celebrytów. Niektórzy spekulują, że blogerka zdradziła Jóźwika. Tych domysłów z pewnością nie uciszy najnowszy filmik na kanale "Abstrachuje". W odcinku zatytułowanym "Zamiana ról: KOMEDIA ROMANTYCZNA" jest scena, w której Czarek przyłapuje swoją partnerkę na zdradzie.

 

W komentarzach zawrzało. Widzowie twierdzą, że motyw zdrady mógł być nawiązaniem do zakończenia relacji Jóźwika i Kuczyńskiej.

Czy to nie jest nawiązanie do Czarka rozstania z Maffashion?
Czarek chciał pokazać, co straciła - czytamy w komentarzach.

Youtuber nie odniósł się do spekulacji widzów. Maffashion także nie skomentowała najnowszego filmiku byłego chłopaka.

Maffashion w Uberze miała problem z policją:

Zobacz wideo
Więcej o: