Małgorzata Rozenek w świątecznej kampanii. Internauci bezlitośni: Twarz z porcelany albo manekina. Udowodniła, że ma do siebie dystans

Małgorzata Rozenek wzięła udział w kolejnej kampanii reklamowej. Tym razem zobaczyliśmy ją w świątecznej odsłonie, ale internauci nie do końca docenili bajkowe fotografie.

Małgorzata Rozenek bardzo poważnie traktuje swoją działalność na Instagramie. Dzięki publikowanym zdjęciom jest w stałym kontakcie z obserwatorami, ale nie tylko. Jej profil jest również narzędziem biznesowym, dzięki któremu może reklamować różne produkty i marki. Ostatnia kampania celebrytki jednak nie przypadła wszystkim do gustu.

Małgorzata Rozenek w świątecznej sesji

"Perfekcyjna" dodała na Instagram kilka zdjęć z sesji zdjęciowej dla marki biżuteryjnej. Klimat jest bardzo świąteczny i po prostu bajkowy. Pozuje na nich z małym pieskiem oraz uroczą dziewczynką. Obserwatorzy Rozenek zwrócili jednak uwagę na coś innego. A konkretnie na jej twarz.

 

Internauci nie szczędzili słów krytyki w komentarzach. Mimo to, Małgorzata starała się podjeść do nich z dystansem.

Bardzo nienaturalne zdjęcia! Jakby twarz była z porcelany albo manekina! Szczerze mówiąc, to za bardzo obrobili te zdjęcia i jest Pani mało podobna do siebie! - napisała obserwatorka.
Nie przesadzaj - w żartobliwy sposób odpisała Rozenek.

lub

Racja. Widać na pierwszy rzut oka. Pani z porcelany, a szkoda, bo Pani Małgosia jest ładną kobietą, więcej natury następnym razem - napisała kolejna internautka.
Laleczka z porcelany - dodała "Perfekcyjna".

W końcu sama Rozenek przyznała, że właśnie taki był zamiar sesji.

Kochani, to sesja świąteczna i ma być trochę bajkowo, nienaturalnie. Przecież to nie reportaż.

A tak ostatnio Małgorzata Rozenek przestraszyła swojego męża:

Zobacz wideo

Rzeczywiście jest tak bardzo nienaturalnie?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.