Dorota Szelągowska przystroiła dom na święta. Gwiazda pozwoliła sobie na odejście od tradycji

Dorota Szelągowska słynie z tego, że zna się na urządzaniu mieszkań. Ostatnio zdradziła, jak przystroiła swoje cztery kąty na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Dorota Szelągowska nie bez powodu jest uważana za specjalistkę od wystroju wnętrz. Gwiazda od kilku lat radzi w swoich programach, jak urządzić mieszkania. Pomysłami chwali się też w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała obserwatorom tegoroczne ozdoby świąteczne.

Dorota Szelągowska jest gotowa na święta

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Gwiazdy, zarówno polskie, jak i zagraniczne, coraz chętniej chwalą się na Instagramie choinkami oraz ozdobami świątecznymi. Do tego grona należy też Dorota Szelągowska. Kilka dni temu specjalistka od urządzania wnętrz zdradziła, jak przystroiła drzewko w biurze. Tym razem pokazała swoje przystrojone mieszkanie.

Pierwszy raz w życiu, łamiąc dotychczasowe zasady, mój dom jest przystrojony na święta przed wigilijnym porankiem - zdradziła na Instagramie.

Jak widać, gwiazda wolała nie zostawiać tego na ostatnią chwilą i opłaciło się! Mieszkanie wygląda prześlicznie. Naszą uwagę zwraca uroczy świąteczny stroik z motywem.

A czy Wy przystroiliście już swoje mieszkania? Koniecznie zobaczcie zdjęcia Szelągowskiej. Być może znajdziecie jakąś inspirację.

Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (5)
Dorota Szelągowska przystroiła dom na święta. Gwiazda pozwoliła sobie na odejście od tradycji
Zaloguj się
  • Gość: Majkel

    Oceniono 1 raz 1

    Jak zwykle u Pani Doroty wszystko stylowo. Tylko co to za galeria, tylko dwa zdjecia z wystrojem a reszta jakies stare nie na temat? o co chodzi z tymi galeriami ???

  • Gość: Bibous

    Oceniono 4 razy -2

    Odpust?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX