Dorota Szelągowska pokazała pięknie udekorowaną choinkę. Uwagę fanów zwróciło jednak zupełnie co innego. "Surowo zabronione"

Dorota Szelągowska już od dawna jest uważana za specjalistkę od wystroju wnętrz. Tym razem jednak fanom nie spodobała się jedna z jej dekoracji.

Od lat Dorota Szelągowska prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej i ma własne biuro projektowe. Nic więc dziwnego, że przez wielu fanów jest uważana specjalistkę w tym temacie. Teraz gwiazda pokazała, jak udekorowała swoją choinkę, ale zupełnie co innego zwróciło uwagę fanów. Nie spodobał im się jeden szczegół.

Dorota Szelągowska podpadła fanom

Dorota Szelągowska pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie, na którym możemy podziwiać jej pięknie udekorowaną choinkę. Co jednak ciekawe, nie tylko ona została zauważona przez czujnych fanów gwiazdy. Okazuje się, że spore emocje wywołał dywan Doroty.

Jestem Pani fanka naprawdę, wszystko na tym zdjęciu pięknie, ładnie, oprócz jednego detalu... mianowicie „dywanu”... Robienie takich rzeczy, jak dywany, ubrania czy dodatki ze zwierząt powinno być surowo zabronione.
Bardzo się zgadzam - komentowały fanki.

Dorota Szelągowska niestety nie zareagowała na opinie zmartwionych fanek. Nie wiadomo, więc czy dywan faktycznie jest zrobiony z prawdziwej skóry. A wy zwróciliście uwagę na dywan?

KM

Dorota Szelągowska pokazała, jak zaprojektowała swoje mieszkanie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (72)
Dorota Szelągowska pokazała pięknie udekorowaną choinkę. Uwagę fanów zwróciło jednak zupełnie co innego. "Surowo zabronione"
Zaloguj się
 • Gość: Miss_holokaustu

  Oceniono 58 razy 50

  Oj dzieci dzieci, żebyście wy jeszcze wiedziały, z ilu produktów pochodzenia zwierzęcego korzystacie nawet jeżeli nie jecie mięsa i nie nosicie skór.

 • Gość: dd

  Oceniono 41 razy 33

  jeśli jest to odpad po rzeźni to dlaczego marnować, zlikwidujmy najpierw rzeźnie a potem zniknie problem odpadów po cierpiących zwierzętach

 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 26

  Dostałam skórzaną torebkę, będzie na długie lata a poprzednia ze skaju wytrzymała 3 sezony, lepiej śmiecić czy wykorzystać naturalne surowce?

 • Gość: Kkk

  Oceniono 27 razy 23

  Czyli na mięso można hodować a na skóry nie. Ale trzeba być debilem żeby tak myśleć. Was już całkiem poebało. Ta cała poprawność polityczna.

 • Gość: Ups

  Oceniono 27 razy 19

  Czepiacie się dywanu a z czego macie bitu, torebki, kapcie czy paski do spodni? Z papieru?

 • Gość: Starsza koleżanka

  Oceniono 17 razy 15

  Od dekad zastanawiam się nad problemem zwięszonej konsumcji mięsa. Jemy go dużo a z zabitych zwierząt pozostają ...skóry. Jakkolwiek by to zabrzmiało okrutnie, to przecież te skóry powinny być.Dlaczego więc tak mało jest szlachetnych wyrobów ze skóry??? Gdzie one się podziewiają a świat zalany jest plastikiem i nierozkładającymi się tekstyliami??? Kiedy byłam młodą dziewczyną i mimo trudności na rynku zawsze nosiłam kozaki z przepięknej skóry. Miałam torebki z przepięknej skóry. I jeszcze skórzane paski do sukienek.Niektórzy mieli kożuchy, bo zimy były akurat srogie.Powiem tak, te rzeczy musiały się rozkładać w naturze. A to, co teraz kupujemy jest syntetycznym, szkodliwym dla natury i świata szajesem.Oczywiście,że moja świadomość wzrosła, staram się unikać dużej ilości mięsa, choć nie umiem wykluczyć na amen, ale statystycznie na świecie ilośćprodukcji mięsa jest przeogromna. Więc gdzie są te skóry? Co byłoby lepsze dla świata?

 • Gość: BO

  Oceniono 19 razy 13

  Hej ,z czego by ten dywan nie był to i tak będziecie komentować..,..bo taka ludzi natura .Nikt nikomu nie każe takiego w domu posiadać.Kupcie sobie z sizalu czy poliestru !Pani Doroto piękna choinka i wogóle.Pzd.

 • Gość: Skórka

  Oceniono 20 razy 8

  Pięknie a ta skóra daje cały klimat. Mam przy kominku 3 skóry z barana coś wspaniałego poleżeć nago na takiej skórze . Jak gokoś nie stać to niech kupuje plastik i wyrzuca co roku. Wtedy pomorze planecie ziemii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX