Gwiazdor "Zmierzchu" ogłosił ciążę partnerki! Przyjaciel Roberta Pattinsona będzie ojcem

Kellan Lutz, który grał jednego z braci serialowego Edwarda Cullena w sadze ''Zmierzch", ogłosił radosną nowinę. 34-latek zostanie ojcem.

Kellan Lutz jest aktorem, którego bez wątpienia pamiętają (a być może wciąż kochają) fanki wszystkich części sagi "Zmierzch". Wcielił się tam w postać Emmetta Cullena, jednego z braci Edwarda Cullena.

Kellan Lutz zostanie tatą 

W czwartek aktor na swoim instagramowym profilu podzielił się wielką nowiną. Wraz ze swoją żoną Brittany Gonzales spodziewa się pierwszego dziecka. Kellan zamieścił urocze zdjęcie, na którym wraz z partnerką pozują w dżinsowych kurtkach i trzymają w rękach małą dżinsową kurteczkę:

Za tyle rzeczy mogę dziękować w tym roku, ale jeszcze więcej czeka nas w 2020. Jestem dumny z mojej żony i podekscytowany, że nasza rodzina się powiększy - napisał aktor.
 

To z pewnością wyjątkowy czas dla aktora i jego żony, którzy w tym roku świętowali drugą rocznicę ślubu. Kellan wtedy napisał o swojej Brittany:

Jesteś moją Ewą. Jedyną kobietą na świecie, którą widzę. Nic nie dorówna twojemu pięknu wewnętrznemu i zewnętrznemu.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji i życzeń.

My również się do nich dołączymy!

BO

Jak myślicie, czy maleństwo aktora pójdzie w ślady taty? Poniżej możecie zobaczyć, które dzieci poszły w ślady rodziców.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.