Joanna Krupa podczas finału "Top Model" karmiła córkę. Pokazała też, jak wyglądał jej salon chwilę przed tym, jak weszła na antenę

Joanna Krupa nie poprowadziła finału "Top Model" razem z Michałem Pirógiem. Modelka została w domu razem z córką. W jej salonie ustawiono jednak profesjonalny sprzęt, dzięki czemu wirtualnie mogła na chwilę pojawić się w show. Krupa pochwaliła się, jak wyglądały jej przygotowania do tego wydarzenia.

Joanna Krupa już jakiś czas temu poinformowała media, że nie będzie obecna podczas finału "Top Model". Wszystko dlatego, że niedawno urodziła i nie chciała lecieć z córką do Polski, a tym bardziej zostawiać ją, by wyjechać do studia TVN. 

Producenci show znaleźli jednak idealne rozwiązanie. Krupa pojawiła się na antenie, ale dzięki temu, że dotarła do niej profesjonalna ekipa, która nagrała modelkę i udostępniła krótkie nagranie, w którym celebrytka wyraziła swoje wsparcie dla uczestników. Na wizji Krupa pokazała się z córką. Mała Asha-Leigh Presley Nunes podczas finału była karmiona butelką. 

Joanna Krupa przed "Top Model"

Chwilę przed rozpoczęciem finału "Top Model" Joanna Krupa pochwaliła się, jak przygotowuje się do show. Na jej InstaStories pojawiło się nagranie, na którym można zobaczyć, jak fryzjerka układa Krupie włosy. Modelka pokazała też salon, w którym ustawiono nie tylko kamery, ale też profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie. 

Cześć kochani, kto gotowy na finał "Top Model"? Ja się szykuję, żeby być z wami na żywo. Tutaj zobaczcie, co się dzieje w moim domu. Będziemy razem z Ashą z wami oglądać. Już przygotowany telewizor, tutaj mamy kamerę, światełka - opowiadała. 

Przy okazjo mogliśmy zobaczyć, że salon modelki jest bardzo przestronny i przytulny. A jak wam się podoba?

Salon Joanny Krupy przed finałem 'Top Model'Salon Joanny Krupy przed finałem 'Top Model' Fot. joannakrupa/Instagram

AG

Poprzedni finał "Top Model" był ustawiony? Joanna Krupa skomentowała

Zobacz wideo