Małgorzata Rozenek w kozakach za 6 tysięcy pozuje na imprezie dobroczynnej. Torebka w podobnej cenie

Małgorzata Rozenek błysnęła na ściance w butach za 6 tys. zł do których dobrała torbkę w podobnej cenie. Fani zachwyceni.

Małgorzata Rozenek lubuje się w drogich markach, co często pokazuje na swoim Instagramie, chociażby oznaczając firmy na zdjęciach. Tym razem gwiazda TVN ponownie zadała szyku, a jej stylizacja była warta tyle, co niezły, używany samochód. 

Małgorzata Rozenek w kozakach za 6 tysięcy

Małgorzata Rozenek wybrała się na imprezę dobroczynną zainicjowaną przez Omenę Mensah "Każda koszula pomaga". Na tę okazję wybrała czarną koszulę, co świetnie wpasowało się w motyw eventu. Co ciekawe, jej cena nie była powalająca, bo wynosiła niecałe 200 zł, co jak na budżet Małgosi wydaje się drobnostką.

 

Jeśli chodzi, o resztę garderoby nie było już tak tanio. Prezenterka ubrała kozaki marki Givenchy za 6 tys., zł. Widać, że bardzo polubiła ten model, bo to już nie pierwszy raz, gdy się w nim pokazuje. Podobnie zresztą jak Doda, która ma nawet dwie pary tych butów. Do stylizacji dobrała spódniczkę z domu mody Balmain, a całość dopełniła torebką Louboutin za 5 tys. zł. 

Fani są pod niemałym wrażeniem stylizacji Małgosi i chętnie jej komplementują w komentarzach. A wam, jak się podoba?

Małgorzata Rozenek pokazała na Instgramie, jakich kosmetyków używa do codziennego makijażu. Jesteście ciekawi? 

Zobacz wideo

RG