Magdalena Różczka na konferencji. Pozowała w bardzo szerokim płaszczu. Próbowała zakryć ciążowy brzuszek?

We wtorek odbyło się spotkanie prasowe filmu "1800 gramów". Główną rolę zagrała w nim Magdalena Różczka, która pozowała na ściance w dosyć szerokim płaszczu.

Jakiś czas temu teściowa Magdaleny Różczki, Magdalena Zawadzka, udzieliła wywiadu tygodnikowi "Życie na gorąco". Przy okazji zdradziła w nim małą tajemnicę, o której sama zainteresowana jeszcze nie mówiła w mediach. Podobno już niedługo aktorka zostanie mamą po raz trzeci!

Magdalena Różczka zakrywa ciążowy brzuszek?

41-latka pojawiła się we wtorek na spotkaniu prasowym filmu, w którym zagrała główną rolę. "1800 gramów" opowiada o historii małej dziewczynki pozostawionej przez matkę, a Ewa (Magdalena Różczka) dla jej dobra jest w stanie zrobić wszystko.

Magdalena jest już matką dwójki dzieci. Ma córkę Wandę, która urodziła się w trakcie małżeństwa z Michałem Marcem. Kilka lat później aktorka związała się z Janem Holoubkiem, z którym ma córkę Helenę. Teściowa Różczki bardzo cieszy się na trzecią wnuczkę lub wnuka.

Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw [ojciec Jana - przyp. red.] też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł - powiedziała w tygodniku "Życie na gorąco".

Na premierze Różczka pozowała na ściance w bardzo szerokim, ciemnym płaszczu. Myślicie, że chciała zakryć ciążowy brzuszek?

1800 gramw - konferencja1800 gramw - konferencja pconrad/KAPiF

Pamiętacie, które gwiazdy urodziły w 2018 roku?

Zobacz wideo

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych radosnych doniesień!

KB

Więcej o: