Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi pokazała nowe zdjęcie z ukochanym. Widać, że jest szczęśliwa

Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi znalazła już nowego partnera. Coraz chętniej dzieli się z fanami kolejnymi zdjęciami z ukochanym.

Wiosną tego roku wokaliści zespołu Piękni i Młodzi poinformowali o swoim rozstaniu. Mimo że prywatnie się rozwodzą, to nadal razem współpracują i koncertują. Po kilku miesiącach oboje znaleźli szczęście u boku kogoś innego. 

ZOBACZ WIĘCEJ: Gwiazdy znanego zespołu disco polo się rozwodzą. Informację przekazali pod wspólnym zdjęciem. "Prosimy, nie oceniajcie nas"

Magda z Pięknych i Młodych z partnerem

W ciągu pierwszych miesięcy Magda nie obnosiła się ze swoją nową miłością. Przełom nastąpił we wrześniu, gdy ta pochwaliła się zdjęciem z wesela, na które wybrała się w towarzystwie nowego chłopaka. Wybrankiem wokalistki disco polo jest tajemniczy Krzysztof. Magda zdecydowała się pochwalić kolejną fotką, tym razem z wspólnego wyjazdu do Egiptu. 

 

Magda z Pięknych i Młodych ze wsparciem fanów

Fani kibicują parze i nie szczędzą komplementów.

2 połówki jabłka idealnie do siebie pasują.
Madziu dużo szczęścia i miłości życzę Wam.
Szczęścia jak najdłużej - piszą pod zdjęciem fani.

Cóż, również dołączamy się do życzeń i pozazdrościć pięknej, egipskiej pogody.

Gwiazdy zespołów disco polo coraz częściej wchodzą do show-biznesu. Zobacz, jak syn Zenka Martyniuka relacjonuje swoje chwile z tatą na Instagramie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: