Emma Stone już po ślubie? Spójrzcie na nową błyskotkę na jej palcu. Czyżby wyszła za Dave'a McCary'ego?

Emma Stone przechytrzyła media i wyszła za mąż w tajemnicy? Wiele na to wskazuje. Na jej palcu pojawiła się nowa biżuteria.

Emma Stone zdecydowanie i konsekwentnie oddziela życie zawodowe od prywatnego. Stara się nie komentować swoich relacji i unika medialnych wyjść ze swoim partnerem. Wiemy jednak, że obecnie jest w związku ze znanym reżyserem i scenarzystą "Saturday Night Live", Dave’m McCary’m. Zagraniczne media spekulują, że sformalizowali swój związek.

Emma Stone wyszła za mąż?

Aktorka przemierzała ostatnio londyńskie ulice. Była ubrana bardzo zwyczajnie - miała na sobie rudy golf i granatową kurtkę. Naprawdę niełatwo było ją poznać. Na szczęście udało się to czujnym paparazzi, którzy zrobili zdjęcia zarówno Emmie, jak i jej znajomemu. Przeglądając zdjęcia, musieli być w lekkim szoku. Na palcu gwiazdy pojawiła się nowa błyskotka. Zagraniczni dziennikarze śledzący karierę i życie aktorki nie mają wątpliwości. Stone wyszła za mąż.

 

Jeśli to prawda, to bardzo się cieszymy, składamy parze najserdeczniejsze życzenia i czekamy na oficjalne potwierdzenie. 

Przypomnijmy, Emma i Dave spotykają się od dwóch lat. Ostatni raz razem widziani byli kilka miesięcy temu, kiedy to pojawili się na meczu w Los Angeles.

CW

Niedawno za mąż wyszła Izabella Skorupco. Tak wyglądał jej pierwszy taniec: 

Zobacz wideo