Małgorzata Kożuchowska w obiektywnie mamy Jadwigi. Fani zachwalają. "Świetne ujęcie". Totalnie!

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się uroczą fotografią. Aktorka pozuje na niej w jesiennej scenerii. Okazuje się, że zdjęcia nie wykonał profesjonalny fotograf, ale mama gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska jest piękną kobietą, a kamera i obiektyw aparatu ją kochają. Gwiazda może więc pochwalić się wieloma świetnymi zdjęciami od znanych i cenionych fotografów. Wspaniałe są też jej zdjęcia ze ścianek, gdzie może pozować w kapitalnych kreacjach. Okazuje się jednak, że do najpiękniejszych zdjęć Kożuchowskiej należy to zrobione przez jej mamę. 

Małgorzata Kożuchowska okiem mamy

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozuje w ogrodzie. Uwagę zwraca niebanalna jesienna stylizacja artystki. Cudne jest też jesienne tło, zwłaszcza czerwono-pomarańczowe liście. Fotografia to efekt profesjonalnej sesji zdjęciowej? Nic z tych rzeczy. Wykonała ją bowiem mama Kożuchowskiej. 

Korzystajcie ze słońca ile wlezie! Foto: Mama Jadwiga - napisała aktorka w poście. 
 

Fani zachwyceni

Małgorzata Kożuchowska mogła pod zdjęciem znaleźć mnóstwo komentarzy z komplementami. Te były skierowane nie tylko do niej, lecz także do autorki zdjęcia. 

Brawo dla Mamy Jadwigi. Świetne ujęcie.
Mama robi najpiękniejsze zdjęcia.
Utalentowany fotograf i piękna modelka - pisali.

A jak wam podoba się Małgorzata Kożuchowska w takiej odsłonie?

Małgorzata Kożuchowska wróci do "M jak miłość"?. Aktorka rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Zobacz wideo

AG