Małgorzata Rozenek zaatakowana przez "fankę". "Na żywo nie wygląda tak pięknie". Odpowiedziała. Zdradziła też, z jakich zabiegów korzysta

Małgorzata Rozenek często mierzy się z hejtem w sieci. Na szczęście, gwiazda po raz kolejny nie dała się sprowokować.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciągu kilku ostatnich lat stała się jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Na swoją popularność pracowała regularnym bywaniem na salonach oraz aktywnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad milion obserwatorów, a to zobowiązuje. Celebrytka codziennie wrzuca do sieci nowe fotki.

Małgorzata Rozenek kontra hejterka

Instagramowe posty Gosi często odbijają się szerokim echem. Najczęściej za sprawą tego, że gwiazda chętnie odpowiada na komentarze swoich obserwatorów. Także te nie do końca miłe. Nie inaczej było ostatnim razem.

 

Ostatnie selfie Rozenek podzieliło jej obserwatorów. Jedni są zachwyceni, a drudzy pozwoli sobie na dość kąśliwe uwagi.

Bez obróbki widziałam ją na żywo i jakoś tak pięknie nie wygląda - skomentowała jedna z "fanek".

Gosia nie dała się sprowokować i szybko odpowiedziała.

A gdzie się spotkałyśmy?

Tego już nie wiemy, bo zadziorna internautka nie odpisała. "Perfekcyjna" z kolei miała chyba chwilę wolnego czasu i odpowiedziała na część z pozostałych komentarzy. Jedna z obserwatorek spytała ją o zabiegi, jakie stosuje na twarz.

Mezo dwa razy do roku i laser raz na dwa - odpowiedziała gwiazda.

Dodała też, że chodziło jej konkretnie o laser pikosekundowy. Jest to zabieg, podczas którego usuwa się przebarwienia na skórze.

Uff, ciekawość zaspokojona ;)

Czy Rozenek zagra w filmie Vegi? "Życie stawia mi nowe wyzwania":

Zobacz wideo