"Big Brother". Magda Gessler w domu Wielkiego Brata! Oburzyła się na jednego z uczestników. "Ubierz się! Co to za striptiz"

Magda Gessler w domu Wielkiego Brata! Gwiazda spotkała się z uczestnikami drugiej edycji "Big Brothera" w TVN 7.

"Big Brother" zaskoczył widzów! W czwartkowym odcinku do domu Wielkiego Brata weszła Magda Gessler. Uczestnicy byli w niemałym szoku, kiedy zobaczyli przed sobą charyzmatyczną gwiazdę TVN-u. Co tam robiła? 

Magda Gessler w "Big Brotherze"

Zanim restauratorka pojawiła się w domu Wielkiego Brata, ten kazał mieszkańcom zebrać się w kuchni i przygotować menu na piątkowy obiad. Wszyscy byli zdziwieni, jednak wysłuchali polecenia. Nagle weszła Magda Gessler! 

Gwiazda zaprosiła uczestników show do salonu i do piosenki "Moves like Jagger" zatańczyła z nim "Gessler challenge".

Magda przeraziła się, że w mieszkaniu jest brudno.

Jestem wściekła, że kobiety tak bardzo nie dbają o porządek. To jest koniec końca. 

Zażyczyła sobie, by to panie zrobiły porządek, a Łukasza, Mateusza i Kamila zaprosiła do kuchni. Co upichcą? Gazpacho! Podczas obierania warzyw, Kamil ściągnął koszulkę. Magda była wściekła, zaczęła piszczeć i kazała mu się ubrać!

Załóż to! Załóż to, nie popisuj się! Co za striptiz tu będziesz robił!

Kiedy salon znów zaczął go przypominać, Gessler kazała rozpuścić dziewczynom włosy i jednej z bliźniaczek zaczęła robić papiloty. Takich emocji w programie nie było już dawno!

CW

Magda Gessler wystąpi w Kole Plotka. Zobaczcie zwiastun.

Więcej o:
Komentarze (92)
"Big Brother". Magda Gessler w domu Wielkiego Brata! Zatańczyła z uczestnikami "Gessler challenge"
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 40 razy 38

  Zachowanie pani Magdy skandaliczne.Piski,wrzaski,przekleństwa .Trzepanie włosami nad garnkiem,krytykowanie ludzi.Co to mialo być? Widać było zażenowanie niektórych osób.Początkowy zachwyt zmienił się u niektórych w rozczarowanie .Słabe to było

 • bene_gesserit

  Oceniono 41 razy 37

  Pani z widoczną nadwagą, ubrana jak pajac, rzucała gromy na stylówki uczestniczek, a dwóm kazała 'jeść jeszcze mniej'. Do tego osobliwe rady w stylu leśnego dziadka z czapką z folii aluminiowej na głowie, wszystko pozbawione sensu, składu i kindersztuby.

  Bardzo odważna decyzja realizatorów, żeby pozwolić MG na występ na żywo. Najwyraźniej uwierzyli jej, że bez reżysera i scenariusza sobie poradzi. Cusz, katastrofa wielka, nudna i żenująca.

 • Gość: Jju

  Oceniono 30 razy 26

  Co za hipokrytka. Jak Lara występowała na insta z gołą dupą to było Ok ?!

 • Gość: Aga

  Oceniono 27 razy 23

  To było straszne, zawiodłam się na Magdzie. Jej postawa wcale nie motywuje do zmiany, zachowanie karygodne, myślę że niektóre dziewczyny były zdegustowane jej postawa. Zresztą ja też, brak mi słów.

 • Gość: wewwe

  Oceniono 24 razy 22

  masakra tak jak ją uwielbiam , tak przeraziłam się jej zachowaniem . zaczęła od tańca i to ok ale potem żenada zamiast pogadać ugotować coś fajnego to ich poniżała, jestem w szoku

 • Gość: Re

  Oceniono 23 razy 21

  Mógł jej powiedzieć żeby najpierw zwracała uwagę swojej wulgarnej córuni, która na bal TVNu przyszła prawie naga. Co za bezczelne babsko!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 20 razy 18

  Cały odcinek czekałam aż coś się wydarzy a tu.... Nic! Nuda, nuda, i żenada. Żenujące zachowania i nie trzymające się kupy uwagi nic więcej. Spodziewałam się czegoś lepszego żałuję że straciłam tylko cenna godzinę na oglądanie czegoś takiego

 • Gość: Krystian

  Oceniono 18 razy 14

  Masakra jakaś... Porażka! Spodziewałem się, że będzie ciekawiej :-(

 • Gość: Ewa

  Oceniono 15 razy 13

  Caluje ze to zobaczylam!!! Zjechala dziewczyny za balagan w kuchni,a sama narobila takiego syfu ze szok .. krzyki,piski,zachowywala sie jak rozkapryszona gowniara!!! Dno!!!!! Dziwie sie ze dziewczyny nie wybuchly,choc widzialam jak zaciskaly zeby ze zlosci.Troche klasy p.Magdo!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX