Kolega Meghan Markle z serialu "Suits" pokazał nieznane dotąd zdjęcia księżnej

Księżna Meghan kilka lat temu grała jedną z głównych postaci w serialu "Suits". Teraz jej kolega z planu pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcia księżnej.

Meghan Markle, zanim weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej i została żoną księcia Harry'ego, robiła karierę w Stanach Zjednoczonych. Fani serialu "Suits" ("W garniturach") doskonale pamiętają ją z roli Rachel Zane. Przypomnijmy, Meghan zaczęła pracę na planie w 2011 roku. Grała praktykantkę w kancelarii Pearson Hardman (potem Pearson Specter Litt), która później dostała się na wymarzone studia prawnicze. W 7. sezonie została pełnoprawną prawniczką i wzięła ślub z Mikiem (w tej roli Patrick Adams).

Księżna Meghan wraca do pracy? Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

Niepublikowane wcześniej zdjęcia Meghan Markle

Serialowy mąż Meghan pochwalił się na swoim profilu na Instagramie nieznanymi dotąd fotografiami z planu "Suits". Patrick Adams w ten sposób uczcił fakt, że wyemitowano ostatni odcinek serialu. Produkcja po ośmiu latach znika z anteny. Wśród zdjęć, które pokazał, znalazło się kilka dość odważnych ujęć Meghan Markle. Teraz, kiedy jest już księżną, nie może sobie pozwolić m.in. na pozowanie w szlafroku czy na podłodze.

 

Fani serialu są zachwyceni tymi zdjęciami.

Tęsknię za tym serialem i dawną Meghan.
Dziękuję za opublikowanie tych pięknych wspomnień.
Wow, księżna Meghan!

A Wam, jak się podoba Meghan Markle w takim wydaniu? Nam bardzo!

JP

Więcej o: