Lenka Klimentova znalazła wyjątkowy prezent w... windzie. Sąsiedzi wspierają ją po odejściu z "Tańca z Gwiazdami"

Lenka Klimentova w "Tańcu z Gwiazdami" była taneczną partnerką Rafała Szatana. Para odpadła jednak w najnowszym odcinku show. Tancerka pochwaliła się, że sąsiedzi ją wspierają.
Zobacz wideo

Lenka Klimentova i Rafał Szatan odpadli już w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Tancerka i piosenkarz nie kryli, że werdykt widzów bardzo ich zaskoczył i chcieliby jeszcze kontynuować przygodę w show. Okazuje się, że również mieszkańcy bloku, w którym mieszka tancerka, nie byli zadowoleni, że w kolejnym odcinku programu zabraknie ich sąsiadki. Wyrazili to w nietypowy sposób, zostawiając Klimentovej wiadomość przyczepioną w... windzie. 

Lenka Klimentova dostała list od sąsiadów

Lenka Klimentova pochwaliła się na InstaStories, że po piątkowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" w windzie w jej bloku czekała na nią specjalna wiadomość. Choć treść wydaje się dość enigmatyczna, to nam się wydaje, że autor mógł zgryźliwie nawiązać do Rafała Szatana.

Lenka, nie wszyscy kochają piekło. My ciebie kochamy - możemy przeczytać na kartce. 

W wiadomości pojawiło się też inne wyznanie. 

Super tańczysz i jesteś super. Pozdrówka. 

Gwiazda nie kryła, że wiadomość ją zachwyciła i wzruszyła. Tancerka postanowiła również odpowiedzieć sąsiadom. 

Dziękuję kochani sąsiedzi. Kocham, Lenka - napisała czerwonym mazakiem. 

I taką sąsiedzką komunikację to my rozumiemy! 

AG 

Więcej o:
Komentarze (12)
Lenka Klimentova znalazła wyjątkowy prezent w... windzie. Sąsiedzi wspierają ją po odejściu z "Tańca z Gwiazdami"
Zaloguj się
 • Gość: Gość konwalia

  Oceniono 12 razy 8

  Lenka jesteś ładną i bardzo zgrabną kobietą. To że nie wystąpią już w tej edycji - wielką szkoda, pięknie tanczysz i miło się Ciebie ogląda, ale to nie koniec świata. Osobiście czekam na następną edycję, by móc oglądać Twój taniec.ŻYCZĘ dużo miłości i pięknego życia.

 • Gość: Lilka

  Oceniono 5 razy 5

  Lenka podobało mi się a jestem osobą około 70lat ale lubię cię oglądać tańczysz tak lekko, delikatnie ina luzie przykro mi że odpadliście, ale kibicuję też twojemu mężowi pozdrawiam

 • arbor_1

  Oceniono 1 raz 1

  Ja też byłam smutna po tej decyzji

 • Gość: Kk

  Oceniono 1 raz 1

  Odeszła czy odpadła? Bo to jest różnica....

 • Gość: Deloitte

  0

  Lenka ma szczęście, że żona partnera Deloitte nie mieszka w tym bloku. Inaczej od razu miałby problemy za kartkę w windzie 😉, a warszafka podobno jest mała... 😬

 • Gość: Viki

  Oceniono 2 razy 0

  Ludzie jej zazdroszczą i temu zawsze odpada, zazdroszczą Janka i tyle w temacie.

 • Gość: Anna

  Oceniono 1 raz -1

  U nas sasiedzi sa inni, donosza jak robisz remont raz na 20blat, bo im przeszkadza, krytykuja wszystko naokolo, siedzac w oknie po 12 h, nie odpowiadaja na dIen dobry itd... Polska mentalnosc:))

 • Dziarska Żmija

  Oceniono 1 raz -1

  I przyjdzie Pani Tereska i będzie ten czerwony flamaster zmywać 48 minut klnąc przez cały czas na zdziecinniałe sąsiedztwo. Takie rzeczy to ja robiłam jak miałam lat 13 i się zakochałam w chłopaku co nie wiedział, że istnieję. Sam musiał to ścierać, więc na odwzajemnienie uczucie nie miałam co liczyć...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX