Joanna Krupa zdradziła, jak nazwie swoją córkę. Nie wybrała jednak tradycyjnego imienia. Jest światowo

Poród Joanny Krupy coraz bliżej. Modelka chętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi swojej ciąży, a teraz zdradziła, jakie imię wybrała dla swojej córeczki.

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes już niedługo zostaną rodzicami. Modelka postanowiła, że nie będzie ukrywać swojej ciąży i 26 maja, czyli w Dzień Matki poinformowała w "Dzień Dobry TVN", że spodziewa się dziecka. W kolejnych miesiącach gwiazda udzieliła kilku wywiadów, a w mediach społecznościowych opublikowała wiele zdjęć z zaokrąglonym brzuszkiem. Teraz przyszedł czas na to, aby zdradzić, jakie imię wybrała dla swojego pierwszego dziecka.

Joanna Krupa wybrała imię dla córki

40-letnia modelka, we wtorek rano, była gościem programu "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z prowadzącymi gwiazda zdradziła, jakie imię wybrała dla swojej córeczki, którą już niedługo powita na świecie. Okazuje się, że nazwie ją... Sophia Grace. Myślicie, że Krupa inspirowała się przy wyborze takimi postaciami jak Sophia Loren czy Grace Kelly?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Krupa lada moment zostanie mamą, ale sam poród ją przeraża. "Boję się tego momentu". Zdradziła również, na którą metodę się zdecydowała

Bliski przyjaciel Joanny Krupy, Michał Piróg, nie chciał zostać ojcem chrzestnym jej pierwszego dziecka:

Zobacz wideo

Jak podoba Wam się wybór modelki?

KB

Więcej o: