Sylwia Przybysz jest w ciąży! Influencerka i Jan Dąbrowski zostaną rodzicami. "Przyszedł czas, żeby to oficjalnie potwierdzić"

Od kilku tygodni w mediach pojawiały się niepotwierdzone doniesienia, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedługo zostaną rodzicami. W końcu sama influencerka potwierdziła tę informację.

Już od dłuższego czasu w mediach internetowych krążyły informacje o rzekomej ciąży Sylwii Przybysz. Ona jak i jej partner, Jan Dąbrowski postanowili nie odnosić się do sprawy i przez ostatnie tygodnie ani nie potwierdzali, ani nie zaprzeczali tym doniesieniom. W końcu nadszedł moment na rozwianie wszelkich wątpliwości.

Sylwia Przybysz jest w ciąży

Tak! To oficjalne. 21-letnia Sylwia Przybysz i 22-letni Jan Dąbrowski wkrótce zostaną rodzicami. Radosną nowiną podzieliła się influencerka na swoim Instagramie, dodając urocze zdjęcie, na którym widać zaokrąglony brzuszek.

Kochani! Przyszedł czas, żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!

Para jest już gotowa na powitanie swojego pierwszego dziecka na świecie.

Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie.

Okazuje się, że zarówna Sylwia, jak i Janek mają zamiar pracować jak najdłużej.

Oczywiście razem z Jankiem działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem.

Reakcja fanów? Mogła być tylko jedna!

Gratulacje! Dużo dużo zdrówka dla dzidziusia i obyś jak najlepiej znosiła ten czas.
Jestem strasznie szczęśliwa, kocham Cię całym sercem i będę wpierała we wszystkim co robisz!
Jeju, nie macie pojęcia jak bardzo cieszę się z Waszego szczęścia! Gratulacje, i trzymajcie się wszyscy!

To dopiero wiadomość! A pamiętacie, które gwiazdy urodziły w 2018 roku?

Zobacz wideo

Gratulujemy!

KB